شنبه, 9 بهمن 1400
مشروح خبر :: بازدید معاون حفاظت و بهره‌برداری شرکت مدیریت منابع آب ایران ازمنابع آب منطقه کشکوئیه و دشت رفسنجان

بازدید معاون حفاظت و بهره‌برداری شرکت مدیریت منابع آب ایران ازمنابع آب منطقه کشکوئیه و دشت رفسنجان

مهندس جهانگیر حبیبی معاون حفاظت و بهره‌برداری شرکت مدیریت منابع آب به همراه جمعی از مسئولان دیگر این شرکت در سفر به رفسنجان از منابع آب منطقه کشکوئیه و دشت رفسنجان بازدید کردند.

به گزارش روابط عمومی شرکت آب منطقه‌ای کرمان، مهندس جهانگیر حبیبی معاون حفاظت و بهره‌برداری شرکت مدیریت منابع آب به همراه جمعی از مسئولان دیگر این شرکت و مهندس علیزاده رئیس هیئت‌مدیره و مدیرعامل شرکت آب منطقه‌ای کرمان در سفر به شهرستان رفسنجان از منابع آب منطقه کشکوئیه و دشت رفسنجان بازدید کردند.

در جلسه‌ای که به همین منظور برگزار شد، مهندس علیزاده رئیس هیئت‌مدیره و مدیرعامل شرکت آب منطقه‌ای کرمان ضمن خوش‌آمد گویی به مسئولان در شرکت مدیریت منابع آب ایران، گزارشی از وضعیت دشت رفسنجان و وضعیت منابع آبی و مسائل و مشکلات حوزه حفاظت در این دشت ارائه نمود.

در ادامه تعدادی از مدیران شرکت آب منطقه‌ای کرمان به ارائه گزارشی از وضعیت دشت رفسنجان و منابع آبی در این منطقه پرداختند.

مهندس حبیبی معاون حفاظت و بهره‌برداری شرکت مدیریت منابع آب ایران در این جلسه به ارائه سخنرانی در خصوص وضعیت دشت رفسنجان و ارائه راهکارهایی در این زمینه اشاره کرد.

 

   

کد خبر: 29143
  تاریخ خبر : 1397/04/13
  آخرین به‌روزرسانی : 1397/04/13
 کارشناس روابط عمومی
 328