دوشنبه, 5 مهر 1400
عناوین خبری

تامین آب شرب شهرجدید هشتگرد در استان البرز

معاون طرح و توسعه شرکت آب منطقه ای البرز از تامین آب شرب شهر جدید هشتگرد جهت کاهش برداشت آب از سفره های آب زیرزمینی خبر داد.

  اخبار استانی بخش آب
  البرز
  1400/07/03

بررسی چالشهای کیفی منابع آب و پساب در استان البرز

بررسی چالشهای کیفی منابع آب و پساب باحضور اداره کل محیط زیست، آبفا و آب منطقه ای استان البرز برگزار شد.

  اخبار استانی بخش آب
  البرز
  1400/06/30

انسداد 103حلقه چاه غیر مجاز در شهرستان اشتهارد

مدیر امور منابع آب شهرستان اشتهارد گفت: از ابتدای سال جاری در راستای حفاظت از منابع آب زیرزمینی و صیانت از حقوق عامه 103 حلقه چاه غیر مجازمسدود شد .

  اخبار استانی بخش آب
  البرز
  1400/06/29

آزاد سازی بیش از 19500 متر مربع از بستر رودخانه کرج

جهانشاهی مدیر امور منابع آب کرج گفت: در راستای حفاظت کمی و کیفی از منابع آب شهرستان،با اولویت منابع آب شرب، اقدامات گسترده و هماهنگی را در دست اجرا داریم.

  اخبار استانی بخش آب
  البرز
  1400/06/22

کسب عنوان دستگاه برتر در جشنواره شهید رجایی توسط شرکت آب منطقه ای البرز

طی مراسمی در محل استانداری البرز از شرکت آب منطقه ای البرز بعنوان دستگاه برتر در بین 51 دستگاه اجرایی تقدیر به عمل آمد.

  اخبار استانی بخش آب
  البرز
  1400/06/16

توقیف شبانه دستگاه حفاری غیر مجاز درنظر آباد

معاون حفاظت و بهره برداری شرکت آب منطقه ای البرزگفت: در ادامه عملیات برخورد با حفاری های غیر مجاز در استان، یک دستگاه حفاری غیر مجاز روتاری در حین حفر چاه عمیق غیر مجاز در شهرستان نظر آباد توقیف شد.

  اخبار استانی بخش آب
  البرز
  1400/06/14

انسداد 7 حلقه چاه غیر مجاز شهرستان نظرآباد در استان البرز

مدیر امور منابع آب شهرستان نظرآباد از انسداد 7 حلقه چاه غیر مجازخبر داد.

  اخبار استانی بخش آب
  البرز
  1400/06/03

لایروبی رودخانه کلها توسط شرکت آب منطقه ای البرز

عملیات لایروبی رودخانه کلها از سرشاخه های رودخانه کرج به منظور عبور سیلاب

  اخبار استانی بخش آب
  البرز
  1400/05/20

25دهنه پل بر روی سرشاخه های رودخانه کرج تخریب شد

مدیر امور منابع آب شهرستان کرج اعلام کرد که ۲۵ دهنه پل با هدف جلوگیری از جاری شدن سیلاب بر روی سرشاخه های رودخانه کرج تخریب شد

  اخبار استانی بخش آب
  البرز
  1400/05/18

انتصاب مدیر عامل شرکت آب منطقه ای البرز به عنوان رئیس شورای هماهنگی استان

وزیر نیرو مدیر عامل شرکت آب منطقه ای البرز را به عنوان رئیس شورای هماهنگی صنعت آب و برق استان منصوب کرد

  اخبار استانی بخش آب
  البرز
  1400/05/12

عضو اصلی هیئت مدیره شرکت سهامی آب منطقه ای البرز منصوب شد

طی حکمی از سوی تقی زاده خامسی معاون آب و آبفا وزیر نیرو و رئیس هیئت مدیره و مدیرعامل شرکت مدیریت منابع آب ایران اعظم پیشبین به مدت دوسال به عنوان عضو اصلی هیئت مدیره شرکت سهامی آب منطقه ای البرز منصوب شد.

  اخبار استانی بخش آب
  البرز
  1400/05/12

تفاهم نامه همکاری علمی، پژوهشی وآموزشی بین دانشگاه خوارزمی و شرکت آب منطقه ای البرز

با هدف تقویت ارتباط صنعت با دانشگاه و فراهم نمودن زمینه همکاری گسترده میان شرکت آب منطقه ای البرز و دانشگاه خوارزمی ، تفاهم نامه همکاری مورد مبادله قرار گرفت . بهره گیری از ظرفیت علمی ، آموزشی و پژوهشی دانشگاه برای حل مسائل و مشکلات آب استان و همچنین انتقال تجربیات متخصصان صنعت آب و فراهم نمودن زمینه همکاری گسترده و تقویت ارتباط دانشگاه و صنعت از اهداف اصلی این تفاهم نامه در نظر گرفته شده است.

  اخبار استانی بخش آب
  البرز
  1400/04/27

برگزاری دومین جلسه شورای اطلاع رسانی شرکت آب منطقه ای البرز

دومین جلسه شورای اطلاع رسانی شرکت آب منطقه ای البرز به ریاست مدیرعامل شرکت با موضوع بررسی اقدامات اطلاع رسانی صورت گرفته در سال جاری تا کنون و همچنین برنامه های اطلاع رسانی شرکت برگزار شد.

  اخبار استانی بخش آب
  البرز
  1400/04/20

هشدار نسبت به برداشت بی رویه از سفره های زیر زمینی و تنش آبی در استان البرز

بررسی ها نشان می دهد که وضعیت سفره های زیر زمینی استان وخیم بوده و کاهش بارش ها در سال آبی ۱۴۰۰- ۱۳۹۹ به این مشکل دامن زده است.

  اخبار استانی بخش آب
  البرز
  1400/04/15

دیدار مدیر عامل شرکت آب منطقه ای البرز با رئیس دادگستری و دادستان نظرآباد

این دیدار که در محل دادگستری شهرستان نظرآباد برگزار شدمدیر عامل شرکت آب منطقه ای البرز هدف از این دیدار را هماهنگی و تعامل با دستگاه قضایی و دادستانی همچون گذشته در جهت صیانت از منابع آبی برشمرد.

  اخبار استانی بخش آب
  البرز
  1400/04/15

بازدید استاندار البرز ازغرفه دستاوردهای شرکت آب منطقه ای البرزدر حفاظت از حقوق بیت المال در نمایشگاه دستاوردهای قوه قضائیه در استان البرز

شهبازی استاندار البرز دربازدید خود از نمایشگاه دستاوردهای قوه قضاییه در استان البرز از غرفه دستاوردهای شرکت آب منطقه ای البرز بازدید نمود.

  اخبار استانی بخش آب
  البرز
  1400/04/04

نشست خبری مدیر عامل شرکت آب منطقه ای البرز بمناسبت هفته صرفه جویی در مصرف آب

بمناسبت هفته صرفه جویی آب و برق نشست خبری مدیر عامل شرکت آب منطقه ای البرز با اصحاب رسانه برگزار گردید و مدیر عامل شرکت گزارشی از وضعیت منابع آب ،چالشها،برنامه ها و اقدامات و دستاوردهای شرکت آب منطقه ای بعنوان متولی مدیریت منابع استان ارائه و به سوالات اصحاب رسانه پاسخ داد.

  اخبار استانی بخش آب
  البرز
  1400/04/01

تاکید بر اهمیت پروژه های تغذیه مصنوعی فردیس و دشت هشتگرد نظر آباد

مدیر طرحهای منابع آب سازمان برنامه و بودجه کشور ضمن بازدید از پروژه های آب رسانی و تغذیه مصنوعی استان البرز ، بر نقش و اهمیت این دو پروژه در استان البرز تاکید کرد

  اخبار استانی بخش آب
  البرز
  1400/03/26

فصل جدید همکاری شرکت آب منطقه ای البرز و صداسیمای استان برای عبور از "تنش آبی" و خشکسالی

به منظور استفاده از ظرفیت صدا و سیمای استانی در راستای فرهنگ سازی و اطلاع رسانی مصرف بهینه آب و عبور از شرایط دشوار خشکسالی و تنش آبی،با حضور مدیرعامل و جمعی از معاونین و مدیران شرکت آب منطقه ای البرز و مدیرکل و معاونین صدا و سیمای استان البرز، نشستی برگزار و توافقاتی حاصل شد.

  اخبار استانی بخش آب
  البرز
  1400/03/19

کسب رتبه دوم شرکت آب منطقه ای البرز در اجرای برنامه های فرهنگی

به گزارش روابط عمومی ، این شرکت در زمینه ترویج و توسعه برنامه های فرهنگی به رتبه دوم در میان شرکتهای آب منطقه ای سراسر کشور دست یافت .

  اخبار استانی بخش آب
  البرز
  1400/03/12

نشست هم اندیشی با گروه همیاران آب البرز

نشست هم اندیشی با گروه مردم نهاد همیاران آب البرز با موضوع و هم افزایی و بهینه سازی اقدامات اطلاع رسانی در مواجهه با تنش آبی و خشکسالی در سال جاری و کمک گروه های مردم نهاد در جریان سازی و آگاهی بخشی عمومی با هدف تسهیل اجرایی شدن برنامه سازگاری با کم آبی و طرح احیا و تعادل بخشی و سایر حوزه های مورد نیاز بخش آب استان در روز یکشنبه 26 اردیبهشت در محل شرکت آب منطقه ای البرز برگزار شد.

  اخبار استانی بخش آب
  البرز
  1400/02/28

استقرار سامانه جامع مطالعات پایه منابع آب در استان البرز

مدیر مطالعات پایه منابع آب استان البرز از استقرار سامانه جامع مطالعات پایه منابع آب در این استان برای اولین بار در کشور خبر داد.

  اخبار استانی بخش آب
  البرز
  1400/02/19

مدیر عامل شرکت آب منطقه ای البرز عید نوروز و روز جهانی آب را تبریک گفت.

مهندس داود نجفیان رئیس هیأت مدیره و مدیر عامل شرکت آب منطقه ای البرز در پیامی ضمن تبریک سال نو ، روز جهانی آب و اعیاد شعبانیه به عموم هموطنان عزیز،از زحمات همکاران در شرکت آب منطقه ای البرز ،بخش ستادی وزارت نیرو و همچنین دستگاه های مختلف استانی که با شرکت آب منطقه ای در تحقق برنامه ها و حفاظت از منابع آب استان همکاری و همراهی داشته اند قدر دانی نمود

  اخبار استانی بخش آب
  البرز
  1400/01/01

انتصاب خانم رجحان سزاوار به سمت معاون برنامه ریزی شرکت

به گزارش روابط عمومی شرکت آب منطقه ای البرز ،طی حکمی از سوی مهندس نجفیان رئیس هیأت مدیره و مدیر عامل شرکت، سرکار خانم مهندس رجحان به عنوان معاون برنامه ریزی منصوب شد .ایشان پیش از این سرپرستی این معاونت را بر عهده داشت.

  اخبار استانی بخش آب
  البرز
  1399/12/26

هشدار سیلاب و آبگرفتگی

شرکت آب منطقه ای البرز در خصوص وقوع بارش های شدید موقت در استان و احتمال بروز سیلاب و طغیان رودخانه ها و مسیل ها و آبگرفتگی معابر در هشدار داد.

  اخبار استانی بخش آب
  البرز
  1399/12/21

تقدیر از جمعی از همکاران بمناسبت کسب رتبه برتر رشد در جشنواره شهید رجایی توسط شرکت آب منطقه ای البرز

طی مراسمی از تعدادی از همکاران واحدهای مختلف شرکت که به ارتقای عملکرد و کسب رتبه برتر شرکت آب منطقه ای البرز در جشنواره شهید رجایی یاری رساندند به نمایندگی از تمامی همکاران، تقدیر به عمل آمد در همین ارتباط همچنین مهندس دانشگر مدیر دفتر بازرسی و مدیریت عملکرد شرکت مدیریت منابع آب ایران شرکت مدیریت منابع آب ایران ضمن حضور در محل شرکت آب منطقه ای البرز لوح سپاس اهدایی وزیر محترم نیرو را به مهندس نجفیان تقدیم نمودند.

  اخبار استانی بخش آب
  البرز
  1399/12/14

تمدید دوساله حکم مدیرعامل شرکت آب منطقه ای البرز

طی حکمی از سوی مهندس تقی زاده خامسی معاون آب و آبفا، رئیس هیئت مدیره و مدیرعامل شرکت مدیریت منابع آب ایران، مهندس داود نجفیان به مدت 2 سال به عنوان رئیس هیئت مدیره و مدیرعامل شرکت سهامی آب منطقه ای البرز منصوب شد

  اخبار استانی بخش آب
  البرز
  1399/12/12

تقدیر از شرکت های آب منطقه ای البرز درارزیابی عملکرد جشنواره شهید رجایی سال 1398

براساس چارچوب مصوب کمیته مدیریت عملکرد وزارت نیرو شرکت آب منطقه ای البرز حائز رتبه برتر رشد در بین شرکت های آب منطقه ای در ارزیابی عملکرد جشنواره شهیدرجایی سال 1398 شد.

  اخبار استانی بخش آب
  البرز
  1399/12/11

برگزاری چهارمین جلسه شورای حفاظت منابع آب استان البرز

به گزارش روابط عمومی آب منطقه ای البرز چهارمین جلسه شورای حفاظت منابع آب استان در سال 1399، در محل استانداری البرز با حضور تمامی اعضاء برگزار شد

  اخبار استانی بخش آب
  البرز
  1399/12/11

تصویب برنامه سازگاری با کم آبی استان البرز

به گزارش روابط عمومی شرکت آب منطقه ای البرز، در بیست و سومین جلسه کارگروه ملی سازگاری با کم آبی برنامه سازگاری با کم آبی استان البرز با حضور وزیر محترم نیرو، جناب آقای دکتر اردکانیان، استاندار محترم، جناب آقای دکتر شهبازی، معاون محترم امور عمرانی استانداری، جناب آقای دکتر درویش پور، مدیرعامل محترم شرکت آب منطقه ای، جناب آقای مهندس نجفیان و تمامی روئسا و نمایندگان محترم دستگاه های اجرایی و نظارتی استان، به تصویب رسید. لازم به ذکر است این برنامه به همت و پیگیری های دبیرخانه برنامه سازگاری با کم آبی مستقر در شرکت آب منطقه ای البرز و همکاری ۳۱ دستگاه اجرایی و نظارتی استان و با برگزاری بیش از ۱۴۰جلسه مدیریتی و کارشناسی تدوین گردیده است.

  اخبار استانی بخش آب
  البرز
  1399/12/09
« 1 2 3 4 ... 5 8 » صفحه: