دوشنبه, 5 مهر 1400
عناوین خبری
مدیرعامل شرکت آب منطقه‌ای زنجان :

اجرای پروژه گردشگری سد گلابر زنجان به سرمایه‌گذار واگذار شد

مدیرعامل شرکت آب منطقه‌ای زنجان گفت: پروژه گردشگری سد گلابر ،هم اکنون جهت ساخت و اجرای مراحل عملیات اجرایی تحویل سرمایه گذار گردیده و مقرر است در بازه زمانی 2 ساله عملیات اجرایی آن به پایان برسد.

  اخبار استانی بخش آب
  زنجان
  1400/06/31

میزان بارشها در استان زنجان نسبت به سال گذشته حدود 40 درصد کاهش داشته است

مدیرعامل شرکت آب منطقه ای زنجان با حضور در استودیو خبر شبکه اشراق ضمن ارائه گزارشی از وضعیت بارشها و آب پشت سدهای استان به سئوالات مجری برنامه پاسخ داد.

  اخبار استانی بخش آب
  زنجان
  1400/06/31

توقیف ادوات حفاری غیر مجاز روستای تسکین شهرستان طارم دراستان زنجان

مدیر امورمنابع آب شهرستان طارم گفت: طی گزارشات واصله مبنی بر حفاری غیر مجاز یک حلقه چاه در اراضی روستای تسکین ، اکیپهای گشت و نظارت و عوامل پیمانکار باهمکاری عوامل نیروی انتظامی به محل مورد نظر اعزام شده که پس از بررسی موارد گزارش شده، ادوات حفاری غیر مجاز شناسایی و توقیف گردید.

  اخبار استانی بخش آب
  زنجان
  1400/06/24
مدیر امورمنابع آب زنجان خبرداد:

توقف عملیات و جلوگیری از برداشت غیر قانونی شن و ماسه در استان زنجان

مدیر امور منابع آب زنجان از توقف عملیات و جلوگیری از برداشت غیر قانونی شن و ماسه و خاک ریزی توسط 1 دستگاه لودر در بستر رودخانه چای پاره خبر داد.

  اخبار استانی بخش آب
  زنجان
  1400/06/22

لایروبی بخشی از رود خانه دندی چای در استان زنجان

مدیر امور آب انگوران گفت: با توجه به برنامه ریزی های صورت گرفته یکی از برنامه های این امور پاکسازی و لایروبی رود خانه ها به ویژه قبل از فصل پاییز و زمستان می باشد ، که در این راستا بخشی از رود خانه دندی چای در محدوده شهر دندی لایروبی گردید.

  اخبار استانی بخش آب
  زنجان
  1400/06/20

اخذ اسناد مالکیت بستر رودخانه قزل اوزن شهرستان طارم در استان زنجان

مدیر امورمنابع آب شهرستان طارم گفت: در راستای انعقاد تفاهم نامه فی مابین سازمان ثبت اسناد و املاک کشور و وزارت نیرو، اسناد مالکیت 375 هکتار از اراضی واقع در بستر رودخانه ی قزل اوزن در شهرستان طارم اخذ گردید.

  اخبار استانی بخش آب
  زنجان
  1400/06/16
مدیر عامل شرکت آب منطقه‌ای استان زنجان:

سالانه به طور متوسط 30 کیلومتر از رودخانه‌های استان زنجان لایروبی می‌شود

مدیر عامل شرکت آب منطقه ای زنجان اظهار کرد: برآورد هزینه لایروبی هر کیلومتر از رودخانه ها به طور متوسط بالغ بر 6 میلیارد ریال می باشد.

  اخبار استانی بخش آب
  زنجان
  1400/06/14

اولویت احداث نیروگاه برق آبی در خروجی سدهای استان زنجان

در جلسه ای باحضور معاونین برنامه ریزی ، طرح توسعه و مدیران ذیربط شرکت آب منطقه ای زنجان ، اولویت احداث نیروگاه برقآبی در خروجی سدهای در دست بهره برداری استان زنجان با حضور متقاضیان سرمایه گذاری مورد بحث و تبادل نظر قرار گرفت.

  اخبار استانی بخش آب
  زنجان
  1400/06/10

توقیف سه فقره دستگاه و ادوات حفاری غیر مجاز در یک روز در حوضه شهرستان زنجان

مدیر امورمنابع آب زنجان گفت : طی گزارشات واصله مبنی بر حفاریهای غیر مجاز چاه آب در اراضی روستای اسفناج و یامچی، حسب پیگیریهای بعمل آمده در سه نوبت ماموریت اکیپهای گشت و نظارت به محلهای مورد نظر اعزام شده که پس از بررسی محلی، یک فقره دستگاه حفاری غیر مجاز در اراضی روستای یامچی و نیز دو فقره ادوات حفاری غیر مجاز در اراضی روستای اسفناج در یک روز شناسایی،توقیف و به انبار شرکت آب منطقه ای زنجان منتقل گردید.

  اخبار استانی بخش آب
  زنجان
  1400/06/09

اعاده به وضع سابق اراضی تصرف شده بستر مسیل در روستای پاوه رود شهرستان طارم

مجتبی کریمی، مدیر امور منابع آب طارم خبر داد: عملیات آزاد سازی و اعاده به وضع سابق بخشی از اراضی تصرف شده در روستای پاوه رود شهرستان طارم با هماهنگی دادستان، اداره حفاظت منابع طبیعی شهرستان و با حضور نیروهای محترم انتظامی انجام شد.

  اخبار استانی بخش آب
  زنجان
  1400/06/09
مدیرعامل شرکت آب منطقه‌ای زنجان عنوان کرد:

بهره‌برداری از ۳ طرح بزرگ سد‌سازی استان زنجان در دولت تدبیر و امید

مدیرعامل شرکت آب منطقه‌ای زنجان با اشاره به اقدامات هشت ساله گذشته این شرکت گفت: سه طرح بزرگ سد‌سازی استان زنجان در دولت تدبیر و امید به بهره‌برداری رسیده است.

  اخبار استانی بخش آب
  زنجان
  1400/06/02

توقیف یک دستگاه حفار غیرمجاز شهرستان طارم در استان زنجان

مدیر امورمنابع آب شهرستان طارم گفت: در اولین روز عملیات گشت و بازرسی ویژه ایام تعطیلات قرنطینه بیماری کرونا یک مورد عملیات حفاری غیر مجاز یک حلقه چاه مشاهده گردید که اکیپهای گشت و نظارت باهمکاری عوامل نیروی انتظامی به محل مورد نظر اعزام شده که پس از بررسی موارد گزارش شده، ادوات حفاری غیر مجاز شناسایی،توقیف و به پارکینگ پاسگاه انتظامی منتقل گردید.

  اخبار استانی بخش آب
  زنجان
  1400/05/27

توقیف یک دستگاه حفاری غیر مجاز در بخش بزینه رود شهرستان زنجان

مدیر امور منابع آب خدابنده از توقیف یک دستگاه حفاری غیر مجاز در بخش بزینه رود این شهرستان خبر داد."سعید نصیری" با بیان این مطلب، گفت: با تلاش بی وقفه کارشناسان این امور، یک دستگاه حفاری غیرمجاز در بخش بزینه رود این شهرستان مورد شناسایی و توقیف قرار گرفت و به محل پارکینگ منتقل شد.

  اخبار استانی بخش آب
  زنجان
  1400/05/27

استفاده از ظرفیت ماده ۵۶ )فاینانس داخلی) برای تامین مالی پروژه های نیمه تمام استان زنجان

مدیرعامل شرکت آب منطقه ای زنجان ازاستفاده از ظرفیت ماده ۵۶ )فاینانس داخلی) برای تامین مالی پروژه های نیمه تمام استان خبرداد

  اخبار استانی بخش آب
  زنجان
  1400/05/19

ارزش و اهمیت آب و جایگاه ویژه آن در فرهنگ مردم زنجان

دوازدهمین نشست علمی فصلی انجمن دوستداران تاریخ و فرهنگ زنجان دوازدهم مرداد ماه سال جاری در محل موزه کارخانه کبریت زنجان برگزار شد.

  اخبار استانی بخش آب
  زنجان
  1400/05/16

دشت ابهر یکی از بحرانی ترین دشتهای استان به لحاظ افت منابع آب زیرزمینی است

رئیس گروه حفاظت و بهره برداری از منابع آبهای زیر زمینی گفت: تاکنون درقالب طرح احیاء و تعادل بخشی منابع آب زیرزمینی 3 هزارو 700 حلقه از چاههای غیر مجاز پر و مسلوب المنفعه شده است.

  اخبار استانی بخش آب
  زنجان
  1400/05/13

توقیف دستگاه حفاری برقی غیرمجاز در روستای سردهات شیخلر شهرستان زنجان

مدیر امور منابع آب زنجان گفت : با توجه به رصد دشت های شهرستان زنجان و گشت زنی مداوم اکیپ های گشت و بازرسی، طی گزارش واصله مبنی بر حفر چاه غیرمجاز در اراضی روستای سردهات شیخلر، متخلفین منابع آبی با دستگاه حفاری برقی غیرمجاز در حال حفاری بودند که با همکاری عوامل انتظامی شهرستان زنجان این دستگاه توقیف و به انبار شرکت آب منطقه ای زنجان منتقل گردید.

  اخبار استانی بخش آب
  زنجان
  1400/05/13

توقیف دستگاه حفاری برقی غیرمجاز و جلوگیری از کف شکنی در استان زنجان

مدیر امور منابع آب زنجان گفت : با توجه به رصد دشت های شهرستان زنجان و گشت زنی مداوم اکیپ های گشت و بازرسی، طی گزارش واصله مبنی بر حفر چاه غیرمجاز در اراضی روستای سردهات شیخلر بادستگاه حفاری برقی و جلوگیری از کف شکنی غیرمجاز در روستای بولاماجی، اکیپ گشت و بازرسی سریعا به محل اعزام شد و دستگاه حفاری مشاهده شده که بصورت غیرمجاز در حال حفاری بود با همکاری عوامل انتظامی شهرستان زنجان توقیف و به انبار شرکت آب منطقه ای زنجان منتقل گردید.

  اخبار استانی بخش آب
  زنجان
  1400/05/13

شناسایی و توقیف حفاری غیرمجاز شهرستان خدابنده در استان زنجان

مدیرامورمنابع آب خدابنده گفت: با شناسایی حفاری غیر مجاز در اراضی روستای چوزوک، زرند و زواجر توسط اکیپ گشت و نظارت امور منابع آب خدابنده و با همکاری نیروی انتظامی و پیمانکار امور از کف شکنی غیر مجاز در اراضی این روستاها جلوگیری به عمل آمد.

  اخبار استانی بخش آب
  زنجان
  1400/05/09

امسال 27 میلیون مترمکعب آب کمتری نسبت به سال گذشته پشت سدهای استان زنجان ذخیره شده است

مدیرعامل شرکت آب منطقه‌ای زنجان با حضور در استودیو خبر ساعت 20 شبکه اشراق استان ضمن اعلام اینکه کاهش میزان بارندگی، خود را در روان‌آب‌ها نشان می‌دهد، گفت: آب ورودی به سدهای استان حدود 70 درصد کاهش یافته است به‌طوری که این میزان ورودی در سال گذشته 225 میلیون مترمکعب بود ولی امسال به 76 میلیون مترمکعب رسیده است.

  اخبار استانی بخش آب
  زنجان
  1400/04/29

بررسی مدیریت مصرف آب در بخشهای کشاورزی استان زنجان

جلسۀ مشترک" مدیرعامل شرکت آب منطقه ای زنجان ،"جواد تاراسی"رئیس سازمان جهاد کشاورزی درحضور "استاندار زنجان با محوریت بررسی مدیریت مصرف آب در بخشهای کشاورزی در محل استانداری زنجان برگزار شد.

  اخبار استانی بخش آب
  زنجان
  1400/04/29

90 درصد آب استان در بخش کشاورزی مصرف می شود

مدیرعامل شرکت آب منطقه ای زنجان اظهارکرد با توجه به این که بیشترین مصرف آب شُرب در روستاها است، 207 میلی‌متر بارندگی در ایستگاه‌های تحت اختیار شرکت آب منطقه‌ای زنجان به ثبت رسیده است.

  اخبار استانی بخش آب
  زنجان
  1400/04/28
مدیرعامل شرکت آب منطقه‌ای زنجان عنوان کرد:

نصب کنتورهوشمند، نقش موثری در کاهش مصرف آب‌های زیر زمینی دارد

مدیرعامل شرکت آب منطقه‌ای زنجان گفت: نصب کنتور هوشمند، نقش موثری در کاهش مصرف آب‌های زیرزمینی دارد.

  اخبار استانی بخش آب
  زنجان
  1400/04/26

حدود 35 درصد در برق مصرفی شرکت آب منطقه ای زنجان صرفه جویی شده است

معاون منابع انسانی،مالی و پشتیبانی شرکت آب منطقه‌ای زنجان اظهار کرد: با انجام اقدامات این شرکت در جهت کنترل مصرف برق و بهینه کردن آن ، بیش از 35 درصد از مصرف برق در این شرکت کاهش یافته است.

  اخبار استانی بخش آب
  زنجان
  1400/04/26

توقیف و جمع آوری ادوات و تجهیزات غیرمجاز برداشت آب در شهرستان طارم

مدیر امور منابع آب شهرستان طارم خبر داد: با توجه به شرایط خشکسالی و کاهش بارندگی ها در سال جاری و در راستای بهره مندی کلیه کشاورزان شهرستان طارم از آب رهاسازی شده سد آیدوغموش این امور نسبت به جمع آوری و توقیف ادوات و تجهیزات غیرمجاز برداشت آب از رودخانه قزل اوزن اقدام نمود.

  اخبار استانی بخش آب
  زنجان
  1400/04/20

کاهش ورودی آب به سدهای زنجان

به گزارش روابط عمومی شرکت آب منطقه ای زنجان، مدیرعامل این شرکت گفت: ذخیره آب پشت سدهای استان از ۲۲۳ میلیون مترمکعب سال گذشته به ۷۶ میلیون مترمکعب رسید.

  اخبار استانی بخش آب
  زنجان
  1400/04/16

بررسی مشکلات کشاورزی شهرستان طارم و محوریت رودخانه قزل اوزن

به گزارش روابط عمومی شرکت آب منطقه ای زنجان جلسه ای با حضور"مصطفی طاهری"نماینده مردم شهرستانهای زنجان و طارم در مجلس شورای اسلامی،"جواد تاراسی"رئیس سازمان جهادکشاورزی استان،"اسماعیل افشاری" مدیرعامل شرکت آب منطقه ای زنجان به دعوت مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه آزاد زنجان، با موضوع بررسی مشکلات کشاورزی شهرستان طارم و محوریت رودخانه قزل اوزن، برگزارگردید.

  اخبار استانی بخش آب
  زنجان
  1400/04/20

جلسه بررسی مشکلات تامین آب شرب شهر ارمغانخانه در استان زنجان تشکیل شد.

نماینده مردم زنجان و طارم در مجلس شورای اسلامی ، مدیرعامل شرکت آب منطقه ای زنجان و مدیر مطالعات شرکت آب منطقه ای و مدیر امورمنابع آب شهرستان با موضوع بررسی مشکلات تامین آب ارمغانخانه در محل بخشداری قره پشتلو برگزار شد.

  اخبار استانی بخش آب
  زنجان
  1400/04/19

لایروبی بخشی از رود خانه قزل اوزن در استان زنجان

مدیر امور آب انگوران گفت: پاکسازی و لایروبی بخشی از رود خانه قزل اوزن در حال انجام می باشد .

  اخبار استانی بخش آب
  زنجان
  1400/04/16

مشکلات و مسایل منابع آبی شهرستان ایجرود بررسی شد

نماینده مردم ماهنشان و ایجرود در مجلس شورای اسلامی ، مدیر عامل شرکت آب منطقه ای زنجان، فرماندار شهرستان ایجرود و دیگر مسئولین این شهرستان جلسه بررسی مشکلات و مسایل منابع آبی بخش مرکزی شهرستان ایجرود برگزار گردید.

  اخبار استانی بخش آب
  زنجان
  1400/04/14
« 1 2 3 4 ... 5 27 » صفحه: