سه‌شنبه, 5 تیر 1403
مشروح خبر :: رئیس ستاد اربعین صنعت آب و برق خوزستان منصوب شد

رئیس ستاد اربعین صنعت آب و برق خوزستان منصوب شد

از سوی رئیس ستاد اربعین وزارت نیرو، مدیرعامل سازمان آب و برق خوزستان به عنوان رئیس ستاد اربعین صنعت آب و برق استان در پایانه‌های مرزی شلمچه و چذابه منصوب شد.

به گزارش شبکه خبری آب ایران به نقل از شبکه خبری سازمان آب و برق خوزستان، با حکم احمد حیدری معاون حقوقی، پشتیبانی و مجلس و رئیس ستاد اربعین وزارت نیرو عباس صدریان‌فر مدیرعامل سازمان آب و برق خوزستان به عنوان رئیس ستاد اربعین صنعت آب و برق استان خوزستان در پایانه های مرزی شلمچه و چذابه منصوب شد.

در متن این حکم آمده است:

با عنایت به مصوبات ستاد مرکزی اربعین وزارت نیرو و به موجب این حکم جنابعالی به عنوان رئیس ستاد اربعین صنعت آب و برق استان خوزستان در سال ۱۴۰۳ پایانه مرزی چذابه و شلمچه منصوب می‌گردید. 

انتظار می‌رود با هماهنگی مدیران صنعت آب و برق استان و به کارگیری تمامی ظرفیت لازم مطابق مصوبات ستاد اربعین وزارت نیرو و همکاری با کمیته آب و برق پایدار به منظور ارائه هر چه بهتر خدمات زیر ساختی به زائرین اربعین حسینی در شهرها و مسیرهای منتهی به پایانه‌های مرزی اهتمام لازم را مبذول نمایید از خداوند بزرگ توفیق حضرتعالی و تمامی خدمتگزاران نظام مقدس جمهوری اسلامی را خواستارم.

کد خبر: 74041
  تاریخ خبر : 1403/03/06
  آخرین به‌روزرسانی : 1403/03/06
 گل گل جم
 59