سه‌شنبه, 5 تیر 1403
مشروح خبر :: برگزاری مراسم عزاداری و سوگواری شهید آیت‌الله سید ابراهیم رئیسی و همراهانشان در شرکت آب منطقه‌ای فارس

برگزاری مراسم عزاداری و سوگواری شهید آیت‌الله سید ابراهیم رئیسی و همراهانشان در شرکت آب منطقه‌ای فارس

مراسم عزاداری و سوگواری شهید آیت‌الله سید ابراهیم رئیسی و همراهانشان با حضور مدیرعامل، معاونین، مدیران ،روسا و کلیه کارکنان در نمازخانه این شرکت برگزار شد.

به گزارش شبکه خبری آب ایران به نقل از روابط عمومی آب منطقه‌ای فارس به مناسبت عروج ملکوتی شهیدان والامقام، آیت الله سید ابراهیم رئیسی، خادم الرضا و رئیس جمهور محبوب ایران مقتدر اسلامی، حسین امیرعبدالهیان وزیر امور خارجه، حجت الاسلام والمسلمین سید محمد علی آل‌هاشم نماینده محبوب و مردمی ولی فقیه در آذربایجان شرقی و امام جمعه  تبریز و دکتر مالک رحمتی استاندار خدوم تبریز و سردار شهید سیدمهدی موسوی و کادر پرواز و سایر همراهان در شرکت آب منطقه‌ای برگزار شد.

در این مراسم حاج آقا جاوید حاج آقا جاوید مشاور فرهنگی و مذهبی مدیر عامل طی سخنانی این ضایعه بزرگ را خدمت حضرت ولی عصر (عح)، مقام معظم رهبری و دولتمردان و کلیه مردم خوب و و فهیم به‌خصوص پرسنل شرکت آب منطقه‌ای تسلیت گفته و در خصوص آیت الله سید ابراهیم رئیسی و خدمات ارزنده ایشان بیاناتی ایراد کردند.

لازم به ذکر است، در پایان نوحه خوانی و مرثیه سرایی توسط امیر حسین مشکین فام فرد و سید عبدالرحیم محدث  انجام و حاضران به سینه زنی پرداختند.

کد خبر: 73982
  تاریخ خبر : 1403/03/01
  آخرین به‌روزرسانی : 1403/03/01
 روابط عمومی
 63