یکشنبه, 26 فروردین 1403
مشروح خبر :: مسابقه هنری داناب ویژه دانش آموزان هرمزگانی برگزار می‌شود

مسابقه هنری داناب ویژه دانش آموزان هرمزگانی برگزار می‌شود

مسابقه هنری داناب، از مجموعه برنامه‌های طرح ملی دانش آموزی نجات آب، وِیژه دانش آموزان مقطع اول متوسطه استان هرمزگان برگزار می‌شود.

به گزارش شبکه خبری آب ایران به نقل از روابط عمومی شرکت سهامی آب منطقه‌ای هرمزگان، مشاور طرح داناب در استان هرمزگان گفت: داناب طرحی ملی است که هر سال با آغاز سال جدید تحصیلی به منظور افزایش دانش آبی و آشنایی دانش آموزان با مفاهیم مختلف آب، صرفه جویی و استفاده مناسب‌تر از منابع موجود در سطح کشور اجرا می‌شود.

محمد زارعی توضیح داد: این طرح که با همکاری آموزش و پرورش استان و شرکت سهامی آب منطقه‌ای هرمزگان اجرا می‌شود در سال تحصیلی ۱۴۰۳-۱۴۰۲ کار خود را در استان هرمزگان آغاز کرده است و برنامه‌های متنوع آموزشی، فرهنگی و هنری را شامل می‌شود.

وی در خصوص برخی برنامه‌های اجرا شده در این طرح توضیح داد: برگزاری اردوهای علمی و آموزشی یکی از این برنامه‌ها است به نحوی که مدارس مختلف بندرعباس پس از انجام هماهنگی‌های لازم و تعیین وقت قبلی با شرکت آب منطقه‌ای هرمزگان می‌توانند در این اردوهای علمی شرکت کنند تا در قالب یک اردوی چند ساعته و کوتاه مفاهیم مورد نظر در طرح داناب به دانش آموزان آموزش داده شود.

مشاور طرح دانش آموزی نجات آب در همین خصوص افزود: در ادامه مجموعه برنامه‌های طرح داناب در استان هرمزگان مسابقه‌ای هنری آماده شده که تمام دانش آموزان مقطع متوسطه اول، هفتم، هشتم و نهم می‌توانند آثار خود که شامل، عکس، داستان نویسی و نقاشی است را با توجه به شیوه‌های مشخص شده در پوستر و اطلاعیه مسابقه ارسال کنند.

مشاور طرح داناب در استان هرمزگان ادامه داد: دانش آموزان هرمزگانی تا تاریخ ۲۹ فروردین سال ۱۴۰۳ فرصت دارند آثار هنری خود را به دبیران و رابطان طرح داناب در مدرسه تحویل دهند و آثار ارسالی در هررشته بعد از بررسی و داوری مورد تقدیر قرار خواهند گرفت و به نفرات منتخب در هر رشته هدایایی تقدیم می‌شود.

کد خبر: 72328
  تاریخ خبر : 1402/12/09
  آخرین به‌روزرسانی : 1402/12/09
 کارشناس روابط عمومی ۲
 69