یکشنبه, 26 فروردین 1403
مشروح خبر :: راه‌اندازی صفحه مجازی آموزش رابطان و دبیران طرح «داناب» استان هرمزگان

راه‌اندازی صفحه مجازی آموزش رابطان و دبیران طرح «داناب» استان هرمزگان

به منظور ارائه محتوای آموزشی و اطلاع‌رسانی در اجرای طرح داناب، کانال مجازی برای رابطان و دبیران هرمزگانی در پیام‌رسان بله راه‌اندازی شد.

به گزارش شبکه خبری آب ایران به نقل از روابط عمومی شرکت آب منطقه‌ای هرمزگان، محمد زارعی مشاور طرح ملی دانش آموزی نجات آب در استان هرمزگان با اشاره به اهداف تشکیل این  کانال مجازی اظهار داشت: در این کانال محتوای آموزشی و سؤالات آبی رابطان و دبیران طرح دانش‌آموزی نجات آب مطرح و پاسخ داده می‌شود؛ همچنین محتوای مناسب برای ارائه در کلاس درس بارگزاری خواهد شد.

زارعی با بیان اینکه این کانال مجازی در بستر شبکه اجتماعی بله تشکیل شده، گفت: به دنبال انتخاب رابطان طرح داناب و تعامل با دبیران درس علوم تجربی این کانال ایجاد و تاکنون یک کارگاه آموزشی نیز در همین رابطه برگزار شده است.

وی افزود: همچنین دبیران به ویژه رابطان طرح داناب تمامی فعالیت‌های خود را مستند و به صورت عکس و فیلم ارسال می‌کنند تا به عنوان الگو مورد استفاده سایر دبیران قرار گیرد.

مشاور طرح ملی دانش‌آموزی نجات آب در استان هرمزگان یادآور شد: در این کانال علاوه بر اطلاع‌رسانی مراحل مختلف طرح، محتواهای مناسب در قالب‌های فیلم، ویدئو کلیپ کوتاه، موشن‌گرافیک، اینفوگرافیک و پوسترهای آموزشی که می‌تواند مورد استفاده دبیران قرار گیرد نیز به مرور در کانال بارگزاری می‌شود.

گفتنی است، طرح ملی دانش‌آموزی نجات آب که به اختصار داناب نامیده می‌شود، هر ساله با همکاری شرکت سهامی آب منطقه‌ای هرمزگان و اداره کل آموزش و پرورش این استان برای دانش‌آموزان دوره اول متوسطه برگزار می‌شود.

کد خبر: 72300
  تاریخ خبر : 1402/12/08
  آخرین به‌روزرسانی : 1402/12/08
 کارشناس روابط عمومی ۲
 41