پنجشنبه, 6 اردیبهشت 1403
مشروح خبر :: یازدهمین جلسه مشترک اعضای هیئت مدیره با واحد درآمد و امور مشترکین برگزارشد

به ریاست مدیرعامل شرکت آب منطقه‌ای زنجان؛

یازدهمین جلسه مشترک اعضای هیئت مدیره با واحد درآمد و امور مشترکین برگزارشد

یازدهمین جلسه مشترک اعضای هیئت مدیره با واحد درآمد و امور مشترکین شرکت آب منطقه‌ای زنجان درمحل سالن جلسات شهید شهریاری برگزار شد.

به گزارش شبکه خبری آب ایران به نقل از روابط عمومی شرکت آب منطقه‌ای زنجان، حسین مهدی‌نژاد رئیس کمیته تعرفه و درآمد این شرکت با اشاره به مصوبه هیئت مدیره شرکت در جلسات قبل مبنی بر برگزاری جلسات منظم هفتگی اظهار داشت: این جلسه به منظور رفع چالش‌های واحد درآمد و امور مشترکین برگزار می‌شود.

مهدی‌نژاد افزود: بررسی پرونده حفاظتی شرکت سیمان خمسه و بررسی عملکرد ۹ ماهه درآمد و ارائه پتانسیل‌های درآمدی شهرستان خدابنده از مهمترین موضوعات این جلسه است که در خصوص آنها تصمیماتی اتخاذ خواهد شد.

در ادامه، عبدالمجید نوری رئیس گروه حفاظت و بهره‌برداری از آب‌های زیرزمینی پتانسیل‌ها و راهکارهای درآمدی اداره امور منابع آب شهرستان‌های تابعه و به خصوص خدابنده را قید کرد و اظهار داشت: با پیگیری‌های صورت گرفته و رایزنی‌های انجام شده توسط امور منابع آب شهرستان‌های تابعه، می‌توان باقیمانده مطالبات را جذب کرد.

مدیرعامل شرکت آب منطقه‌ای زنجان نیز با بیان اینکه نگاه درآمدی در شرکت باید پررنگ‌تر از پیش باشد، خاطرنشان کرد: مدیران امورهای آب باید ضمن دیدگاه حاکمیتی، نگاه درآمدی نیز به امور داشته باشند تا پتانسیل‌های خاص درآمدی که در مجموعه آب زنجان وجود دارد با همکاری تمام واحدها شکوفاتر شود.

باقری با اشاره به اینکه درصدی از درآمدهای حاصله برای پیشبرد طرح‌های عمرانی شرکت استفاده می‌شود، از مدیران واحدهای فعال که در خط مقدم درآمدزایی شرکت آب منطقه‌ای زنجان قرار دارند، تقدیر کرد و افزود: برای وصول هر چه سریع‌تر مطالبات شرکت از بدهکاران کلان، نیاز به پیگیری جدی مدیران همه امورها و استفاده از روش‌های جدیدتر داریم که براساس خرد جمعی و الگوبرداری‌های درست باید بر این هدف نائل بیاییم و هر ساله حداقل به درصد بالایی از پتانسیل‌های موجود برسیم.

کد خبر: 72172
  تاریخ خبر : 1402/11/30
  آخرین به‌روزرسانی : 1402/11/30
 کارشناس روابط عمومی
 83