پنجشنبه, 6 اردیبهشت 1403
مشروح خبر :: کارگاه آموزشی مدرسان میانی برگزار شد

در راستای اجرای طرح داناب در استان کرمان:

کارگاه آموزشی مدرسان میانی برگزار شد

در مسیر اجرای طرح دانش آموزی نجات آب در استان کرمان، که با همکاری خوب میان شرکت آب منطقه‌ای و اداره کل آموزش و پرورش استان کرمان اجرایی می‌گردد، کارگاه آموزشی ویژه مدرسان میانی طرح در محل اداره کل آموزش و پرورش برگزار گردید.

به گزارش شبکه خبری آب ایران به نقل از روابط عمومی شرکت آب منطقه‌ای کرمان، در این کارگاه آموزشی که با حضور معاونان آموزش متوسطه ادارات، نواحی و مناطق آموزشی ۳۳ گانه استان کرمان برگزار شد، موحدی، مدیر گروه‌های آموزشی استان پس از تشریح اهمیت اجرای این طرح در استان، از همه معاونان دعوت نمود تا با جدیت اجرای کارگاه‌های آموزشی را در مناطق خود پیگیری نمایند.
همچنین زینلی، نماینده مشاور طرح، ضمن تبیین وضعیت منابع آبی استان کرمان، به خصوص منابع آب زیرزمینی، بر ضرورت مشارکت همه آحاد جامعه به ویژه دانش آموزان به عنوان آینده‌سازان این مرز و بوم، در احیا بازگرداند تعادل به برداشت‌های بی رویه از این منابع، تاکید نمود.

وی در ادامه به معرفی طرح داناب و ساختار اجرایی آن در استان اشاره نموده، اقلام آموزشی شامل کتابچه‌های معلمین و دانش آموزان، پوستر، اینفوگراف، پادکست آموزشی و ... را برای مخاطبان تشریح نمود.
در پایان این برنامه، پرسش و پاسخ میان حاضرین و مدرس کارگاه صورت گرفت.
طرح دانش آموزی نجات آب که با عنوان داناب شناخته می‌شود، در سال تحصیلی جاری در استان کرمان و در مقطع متوسطه اول با همت روابط عمومی شرکت آب منطقه‌ای استان کرمان در حال اجرا است و معلمان و دانش آموزان کرمانی از آموزش‌های آن بهره برداری خواهند نمود. 
آدرس سایت طرح داناب در استان کرمان: www.kerman.danab.ir

 

کد خبر: 72123
  تاریخ خبر : 1402/11/29
  آخرین به‌روزرسانی : 1402/11/29
 مهران ملامحمدی
 71