دوشنبه, 31 اردیبهشت 1403
مشروح خبر :: کارگاه آموزشی روان‌شناسی با موضوع تقویت بنیاد خانواده

به همت شرکت مدیریت منابع آب ایران تشکیل شد

کارگاه آموزشی روان‌شناسی با موضوع تقویت بنیاد خانواده

کارگاه آموزشی روان‌شناسی با محوریت »خانواده، مقبولیت، مصونیت» به منظور تقویت و حفظ بنیاد خانواده در برابر تلاطمات اجتماعی، ارتقای مهارت‌های خود شناسی و مثبت اندیشی، برا ی کارکنان شرکت مدیریت منابع آب ایران تشکیل شد.

به گزارش شبکه خبری آب ایران، این کارگاه یک روزه با هماهنگی امور بانوان این شرکت روز یکشنه 7 خردادماه 1402در سالن اجتماعات خلیج فارس این شرکت به مدت سه ساعت برگزار شد. 
مدرس سلیمانی به اهمیت نقش خودشناسی اشاره کرد و گفت: رمز موفقیت و گذر از بحران‌های درونی و بیرونی در وهله نخست خود شناسی است. این مهم است که فرد بداند درون‌گرا است یا برون‌گرا، آیا جزو تیپ‌های وظیفه شناس به شمار می‌آید و  آیا در دسته افراد تجربه پذیر قرار دارد یا برعکس.  فرد تنها در صورت رسیدن به خودشناسی است که می‌تواند در روابط شخصی، خانوادگی و اجتماعی و ... به موقع تصمیمات درست اتخاذ نماید و به موفقیت برسد. 
وی در خصوص اهمیت رابطه فرزند و والدین به ویژه مادر توضیح داد: هر چقدر که دسترسی فرزند به مادر راحت تر و بیشتر باشد به همان میزان احساس خوشایند دلبستگی او به مادر نیز بیشتر خواهد شد و فرزند در بزرگسالی کمتر دچار اختلال روان رنجوری خواهد شد.
 شایان ذکر است، این کارگاه آموزشی در پایان به صورت پرسش و پاسخ برگزار شد. 

 

کد خبر: 66543
  تاریخ خبر : 1402/03/07
  آخرین به‌روزرسانی : 1402/03/08
 علی پورخیری
 211