سه‌شنبه, 5 تیر 1403
مشروح خبر :: برگزاری بیستمین دوره مسابقات تنیس روی میز برادران و پیشکسوتان صنعت آب و برق کشور در کردستان

برگزاری بیستمین دوره مسابقات تنیس روی میز برادران و پیشکسوتان صنعت آب و برق کشور در کردستان

بیستمین دوره مسابقات تنیس روی میز برادران و پیشکسوتان صنعت آب و برق کشور به میزبانی صنعت آب و برق استان کردستان با حضور ۱۲۵ نفر در قالب ۲۵ تیم منتخب برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی شرکت آب منطقه‌ای استان کردستان، این دوره از مسابقات با هدف گرامیداشت یاد و خاطره شهدای صنعت آب و برق وزارت نیرو و همچنین گرامیداشت ایام الله دهه مبارک فجر از ۵ بهمن لغایت ۱۰ بهمن ماه در شهرسنندج برگزار می‌شود.

بر اساس قرعه‌کشی صورت گرفته تیم‌های حاضر در این دوره از مسابقات به ۷ گروه ۳ تیمی و یک گروه  ۴ تیمی، تقسیم شدند که رقابت آنان از ۶ بهمن ماه آغاز گردید.

قرعه‌کشی این مسابقات با حضور سرپرستان همه تیم‌ها، داوران بین المللی در رشته تنیس روی‌میز و همچنین نمایندگانی از هیئت تنیس روی‌میز استان و با نظارت رئیس انجمن تنیس روی‌میز وزارت نیرو و سایر مجریان و متولیان برگزاری این دوره از مسابقات در محل سالن جلسات هتل جهانگردی سنندج برگزار شد.

این مجموعه مسابقات روز 10 بهمن ماه در استان کردستان با معرفی برترین‌ها در خانه پینگ‌پنگ سنندج و با حضور مدیرانی از وزارت نیرو و استان کردستان به کار خود پایان می دهد.

گفتنی است، نوزدهمین دوره مسابقات تنیس روی میز برادران و پیشکسوتان صنعت آب و برق کشور سال ۹۷ به میزبانی استان مازندران برگزار شد.

این مسابقات با مشارکت و همکاری شرکت‌های صنعت آب و برق استان کردستان، برگزار می‌گردد.

کد خبر: 64419
  تاریخ خبر : 1401/11/08
  آخرین به‌روزرسانی : 1401/11/08
 مدیر روابط عمومی
 227