دوشنبه, 15 آذر 1400
مشروح خبر :: آب‌شیرین‌کن‌ها در بوشهر به سرعت فعال شود/ ظرفیت تولید برق در نیروگاه بوشهر 3 برابر افزایش می‌یابد

رئیس جمهور در جلسه شورای اداری استان بوشهر:

آب‌شیرین‌کن‌ها در بوشهر به سرعت فعال شود/ ظرفیت تولید برق در نیروگاه بوشهر 3 برابر افزایش می‌یابد

رئیس جمهور گفت: تامین آب برای استان ضرورت دارد و این کار با توجه به ظرفیت‌های موجود از جمله راه‌اندازی آب شیرین‌کن‌ها و آب تامین شده از طریق نیروگاه هسته‌ای بوشهر امکان‌پذیر است.

به گزارش شبکه خبری آب ایران ، به نقل از پایگاه اطلاع‌رسانی وزارت نیرو (پاون ) آیت الله دکتر سید ابراهیم رئیسی جمعه شب در جلسه شورای اداری استان بوشهر اظهار کرد: جریان تحول‌خواهی در شرایط عادی اداری و با بروکراسی موجود اتفاق نمی‌افتد و باید نظام اداری کشور کارآمد شود.
وی ادامه داد: با اینکه در صنایع هسته‌ای بالاترین سطح تهدید و تحریم را داریم اما بیشترین موفقیت‌ها در این عرصه‌ به دست ‌آمده که به دلیل وجود انگیزه تحولی بوده و قطعا می‌توان در همه حوزه‌ها با چنین انگیزه و روحیه‌ای به پیشرفت‌ و موفقیت‌های چشمگیر دست یافت.
آیت‌الله رئیسی در بخش دیگری از سخنان خود با اشاره به نیازهای استان بوشهر گفت: تامین آب برای استان ضرورت دارد و این کار با توجه به ظرفیت‌های موجود از جمله راه‌اندازی آب شیرین‌کن‌ها و آب تامین شده از طریق نیروگاه هسته‌ای بوشهر امکان‌پذیر است و لازم است به سرعت اقدامات لازم در این زمینه انجام و مشکل مردم استان برطرف شود.

کد خبر: 55135
  تاریخ خبر : 1400/07/17
 علی بخشی
 161