پنجشنبه, 6 آبان 1400
مشروح خبر :: انتصاب معاون منابع انسانی، مالی و پشتیبانی شرکت آب منطقه‌ای کردستان

انتصاب معاون منابع انسانی، مالی و پشتیبانی شرکت آب منطقه‌ای کردستان

مهندس کامران خرم به عنوان معاون جدید منابع انسانی، مالی و پشتیبانی شرکت آب منطقه‌ای کردستان منصوب گردید

به گزارش روابط عمومی شرکت آب منطقه‌ای کردستان، مهندس آرش آریانژاد در جلسه معارفه معاون منابع انسانی، مالی و پشتیبانی شرکت تغییر و تحول را لازمه ارتقای شرکت برشمرد و اظهار داشت: با اعمال تغییرات مطلوب، افکار و برنامه های جدید در استان پدیدار شده و حرکت روبه جلوی سازمان نیز استمرار می یابد.

وی در سخنانی گفت: دوران مدیرعاملی مهندس خرم یکی از دوران های درخشان این شرکت بوده و در این دوره ی ۲ سال و نیم نتایج و ثمرات مطلوب و چشمگیری در حوزه آب استان به همراه داشته است و در حوزه مدیریت شرکت گامهای موثری در راستای ارتقای جایگاه شرکت برداشته اند و میتوان گفت که این موفقیت در حوزه مدیریت، برگرفته از  خلقیات، رفتار و منش نیک ایشان بوده است.

مدیرعامل شرکت آب منطقه‌ای کردستان ضمن اشاره به شناسایی عوامل چالش برانگیز در شرکت و کمک همه جانبه به رفع این موانع و چالش ها، افزود: امیدواریم که با استفاده از تجربیات ارزشمند مهندس کامران خرم و سایر همکاران، حرکت خویش را در مسیر پیشرفت و تعالی ادامه داده و شاهد موفقیت های روز افزون در این شرکت باشیم.

وی ادامه داد: تمام تلاش ما در این مدت این بوده که در راستای توسعه استان و ارتقای شرکت گام برداریم و اکنون نیز اولویت اصلی شرکت اتمام و افتتاح پروژه های در دست اجرا از جمله، تصفیه خانه سقز، افتتاح ایستگاه پمپاژ سد گاران، سد و سامانه خط انتقال آب رمشت می باشد که لازم است با همکاری و همیاری؛ این پروژه ها را به سرانجام برسانیم.

مهندس کامران خرم با بیان اینکه پیش از دوره مدیر عاملی خود، در حوزه معاونت مالی شرکت نیز انجام خدمت کرده است، ابراز خشنودی کرد: این سعادتی است که مجددا در کنار کارکنان امور مالی شرکت خدمت رسانی کنم و با همفکری، همکاری و همدلی همکاران؛ در راستای اعتلای این حوزه گام برداریم.

وی در پایان گفت: انسجام کادر مدیریتی و همدلی کارکنان امور مالی از افتخارات این شرکت بوده است که موجب سربلندی و پیشرفت این مجموعه بوده و تمام تلاش ما این خواهد بود که این ویژگی همچنان حفظ گردد.

کد خبر: 49426
  تاریخ خبر : 1399/10/23
  آخرین به‌روزرسانی : 1399/10/23
 مدیر روابط عمومی
 147
  ثبت دیدگاه