پنجشنبه, 3 خرداد 1403
مشروح خبر :: دیدار چهره به چهره معاون حفاظت و بهره برداری شرکت با کشاورزان دشتستان

دیدار چهره به چهره معاون حفاظت و بهره برداری شرکت با کشاورزان دشتستان

مهندس عبدالطیف عباسی نژاد با حضور در شهرستان دشتستان به صورت مستقیم به بررسی مشکلات و دیدار چهره به چهره با بهره برداران منابع آب این شهرستان پرداخت.

به گزارش روابط عمومی شرکت سهامی آب منطقه ای بوشهر، معاون حفاظت و بهره برداری این شرکت با اشاره به ضرورت کسب رضایت حداکثری بهره برداران منابع آب اظهار داشت: دیدارهای مستمر و بدون واسطه با بهره برداران منابع آب در سراسر استان برگزار خواهد گردید.

مهندس عبدالطیف عباسی نژاد گفت: در این دیدار، مشکلات کشاورزان دشت خون و درودگاه با حضور روحانیون مستقر و اعضای محترم شورای اسلامی روستا مورد بحث و بررسی قرار گرفت.

وی تقاضای تأمین آب نخیلات را عمده درخواست کشاورزان هر دو منطقه دانست و افزود: تامین سوخت چاه ها، تعارضات حوزه رودخانه و تسهیل در فرآیند های اداری از دیگر درخواست های مراجعین به شمار می رود.

عباسی نژاد اضافه کرد: درخواست صدور پروانه چاه های عمومی روستا و برقی نمودن آنها و همچنین صدور مجوزهای لازم جهت احداث پل بر روی رودخانه نیز بخش دیگری از مطالبات کشاورزان درودگاه می باشد.

مهندس عبدالطیف عباسی نژاد تسهیل در فرآیندهای اداری و تسریع در رسیدگی به درخواست مراجعین را از مهمترین اولویت های حوزه حفاظت و بهره برداری شرکت سهامی آب منطقه ای بوشهر نامید و ابراز امیدواری کرد: این معاونت در صدد است با حضور مستمر در تمام نقاط استان به بررسی و رفع مشکلات حوزه آب و کشاورزی در کوتاه ترین زمان ممکن بپردازد.

کد خبر: 30869
  تاریخ خبر : 1397/07/18
 روابط
 327