دوشنبه, 31 اردیبهشت 1403
مشروح خبر :: دیدارمدیر امور منابع آب زنجان با فرمانده نیروی انتظامی شهرستان سلطانیه بمناسبت هفته نیروی انتظامی

دیدارمدیر امور منابع آب زنجان با فرمانده نیروی انتظامی شهرستان سلطانیه بمناسبت هفته نیروی انتظامی

دیدارمدیر امور منابع آب زنجان با فرمانده نیروی انتظامی شهرستان سلطانیه بمناسبت هفته نیروی انتظامی

به گزارش روابط عمومی شرکت آب منطقه ای زنجان، مهندس سرمستی مدیر امور منابع آب زنجان با سرهنگ اوجاقلو فرمانده نیروی انتظامی و فرماندهان پاسگاههای مرکزی سلطانیه و قره بلاغ به مناسبت هفته نیروی انتظامی دیدار و گفتگو کرد.

مهندس سرمستی در دیدار با فرمانده نیروی انتظامی شهرستان سلطانیه ضمن تقدیر از فرمانده و پرسنل خدوم یگانهای انتظامی این شهرستان ابراز داشت: ادامه همکاری و تعامل بین دستگاه‌های امنیتی جهت حفاظت از منابع آبی استان زنجان یکی از مهمترین اهداف شرکت آب منطقه ای زنجان می باشد و همکاری های صورت گرفته در برخورد قاطع نیروی انتظامی در مسئله برداشت غیرمجاز و همچنین برخورد با حفر چاه‌های غیرمجاز نقطه عطفی در اجرای طرح احیاء و تعادل بخشی آبهای زیرزمینی می باشد و این همکاریها بایستی بیش از پیش تداوم داشته باشد.

در ادامه سرهنگ اوجاقلو با تاکید براهمیت حفاظت از منابع آبی برای همگان اظهارداشت: همه دستگاههای اجرایی می بایست در کنار هم با همکاری، تعامل و فرهنگ سازی این مهم را عملی سازند و در این زمینه نیروی انتظامی شهرستان سلطانیه آماده هرگونه همکاری با امور منابع آب زنجان می باشد.

مدیرامورمنابع آب شهرستان زنجان از زحمات و همکاری پرسنل نیروی انتظامی شهرستان سلطانیه در اجرای مطلوب و مفید طرح احیاء و تعادل بخشی منابع آب با اهداء لوح تقدیر، تجلیل و قدردانی نمود.

کد خبر: 30860
  تاریخ خبر : 1397/07/18
 کارشناس روابط عمومی
 442