یکشنبه, 26 فروردین 1403
مشروح خبر :: اعضای شورای اسلامی و شهردار سجاسرود با مدیرعامل شرکت آب منطقه ای زنجان دیدار و گفتگوکردند.

اعضای شورای اسلامی و شهردار سجاسرود با مدیرعامل شرکت آب منطقه ای زنجان دیدار و گفتگوکردند.

اعضای شورای اسلامی و شهردار سجاسرود با مدیرعامل شرکت آب منطقه ای زنجان دیدار و گفتگوکردند.

به گزارش روابط عمومی شرکت آب منطقه ای زنجان،اعضای شورای اسلامی شهر وگنج خانلو شهردار سجاسرود در خصوص وضعیت منابع آب سجاسرود و تخصیص آب برای کارگاه ماسه شویی شهرداری سجاس با مهندس رضاپور مدیرعامل شرکت آب منطقه ای زنجان دیدار و گفتگو کردند.

این گزارش حاکی است،در این دیدار محمدی رییس شورای اسلامی شهر سجاس با تاکید برهمکاری شورای اسلامی این شهر با شرکت آب منطقه ای زنجان در راستای احیای منابع آب زیرزمینی منطقه اظهار داشت: همه ما موظفیم از آب این نعمت الهی که از گذشتگان به ما رسیده است حفظ و نگهداری کنیم و در این خصوص اعضای شورای اسلامی این شهر به همه همشهریان اطلاع رسانی و آگاهی بخشی لازم را نموده است.

در ادامه علی گنج خانلو شهردار سجاس با قدردانی از مدیرعامل و کارکنان شرکت آب منطقه ای زنجان در خصوص همکاری لازم در جهت رفع مشکل آب کارگاه ماسه شویی افزود:با راه اندازی این کارگاه،عملیات عمرانی در سطح شهر سرعت بیشتری به خود خواهد گرفت و می توان گفت حداکثر صرفه جویی در هزینه های جاری و عمرانی شهرداری خواهدشد.

مهندس رضاپور مدیرعامل شرکت آب منطقه ای زنجان نیز در این دیدار صمیمی ضمن تقدیر و تشکر از همکاریها و حمایت های شورای اسلامی و شهرداری سجاس در برخورد با متخلفین منابع آبی در این شهر اظهارکرد: از 7 دشت استان که در محدوده مطالعاتی استان قرار دارد 5 دشت در شرایط بحرانی است که دشت سجاس نیز جزء دشت های ممنوعه استان می باشد.

وی افزود: سالیانه حدود 77 سانتی متر سطح تراز آب های زیرزمینی در استان پایین می رود و اگر درست مصرف کردن را در برنامه های کشاورزان و بهره برداران قرار ندهیم، در آینده حتی آبی برای شرب هم در این مناطق نخواهیم داشت.

در پایان مدیرعامل شرکت آب منطقه ای زنجان در خصوص حل مشکل آب کارگاه ماسه شویی شهر سجاس تاکیدکرد: این شرکت همکاری لازم را جهت تامین آب این کارگاه در راستای عمران و آبادانی شهر سجاس،انجام خواهد داد.

کد خبر: 30023
  تاریخ خبر : 1397/05/27
 کارشناس روابط عمومی
 486