یکشنبه, 26 فروردین 1403
مشروح خبر :: شروع آماربرداری منابع آبی از ابتدای شهریورماه در کرمان

مدیر امور منابع آب شهرستان کرمان خبر داد:

شروع آماربرداری منابع آبی از ابتدای شهریورماه در کرمان

مدیر امور منابع آب شهرستان کرمان با اشاره به اینکه آماربرداری از منابع آبی شهرستان ابتدای شهریورماه سال جاری شروع می‌شود، خواستار همکاری دستگاه‌های اجرایی و بخشداری‌ها جهت اجرای بهتر طرح شد.

به گزارش روابط عمومی شرکت آب منطقه‌ای کرمان، چهارمین جلسه کمیته حفاظت از منابع آب کرمان در مورخ 9/5/97 با حضور اعضاء در محل فرمانداری این شهرستان تشکیل گردید.

در این جلسه آقای بابایی فرماندار و رئیس کمیته حفاظت منابع آب شهرستان با اشاره به جدی بودن بحران کم‌آبی هرگونه تصمیم‌گیری و اقدام در خصوص منابع آب را منوط به کمیته حفاظت منابع آب دانست و تصریح کرد: کمیته حفاظت از منابع آب باید یک اتاق فکر تخصصی باشد. باید عمیق فکر کرد، برنامه داد و در تصمیمات افق دور را دید و برای کارهای نو و جدید فکر کنیم تا بتوان برای بحران آب برنامه‌ریزی نماییم.

در ادامه آقای سلاجقه مدیر امور آب شهرستان و دبیر کمیته حفاظت منابع آب شهرستان از اقدامات انجام‌شده در زمینه آب خبر داد و افزود: در سال جاری تاکنون تعداد 6 حلقه چاه غیرمجاز مسدود شده است و همچنین آزادسازی حریم و بستر رودخانه سیرچ به میزان 4633 مترمربع با همکاری نیروی انتظامی و بخشداری شهداد از دیگر اقدامات مهم انجام‌شده توسط اداره منابع آب شهرستان می‌باشد.

سلاجقه ابراز داشت که آماربرداری منابع آبی شهرستان از ابتدای شهریور سال جاری شروع می‌شود و خواستار همکاری دستگاه‌های اجرایی و بخشداری‌ها جهت اجرای بهتر طرح شد.

 

کد خبر: 30016
  تاریخ خبر : 1397/05/27
 کارشناس روابط عمومی
 280