شنبه, 9 بهمن 1400
مشروح خبر :: سفر معاون حفاظت و بهره‌برداری شرکت مدیریت منابع آب به کرمان

سفر معاون حفاظت و بهره‌برداری شرکت مدیریت منابع آب به کرمان

مهندس جهانگیر حبیبی معاون حفاظت و بهره‌برداری شرکت مدیریت منابع آب ایران به همراه تعدادی از مسئولان دیگر این شرکت برای بازدید و حضور در برخی شهرستان‌های استان به کرمان سفر کردند.

به گزارش روابط عمومی شرکت آب منطقه‌ای کرمان، مهندس جهانگیر حبیبی معاون حفاظت و بهره‌برداری شرکت مدیریت منابع آب ایران به همراه تعدادی از مسئولان دیگر این شرکت برای بازدید و حضور در برخی شهرستان‌های استان و همچنین شرکت در جلسات به کرمان سفر کردند.

حضور معاون حفاظت و بهره‌برداری شرکت مدیریت منابع آب ایران به همراه تعدادی از مسئولان دیگر در استان کرمان با استقبال مهندس علیزاده رئیس هیئت‌مدیره و مدیرعامل شرکت آب منطقه‌ای کرمان و جمعی از مدیران این شرکت روبه‌رو شد.

بازدید از دشت رفسنجان و شرکت در جلسه‌ای مرتبط و حضور در کارگروه سازگاری با کم‌آبی به ریاست دکتر موسوی آیت الهی معاون امور عمرانی استاندار کرمان از برنامه‌های روز اول مهندس حبیبی معاون حفاظت و بهره‌برداری شرکت مدیریت منابع آب ایران بود.

همچنین حضور در شهرستان جیرفت و عنبرآباد و همچنین شهرستان بم از برنامه‌های دیگر مهندس حبیبی خواهد بود که مهندس علیزاده مدیرعامل شرکت آب منطقه‌ای کرمان و مهندس عرب پور معاون حفاظت و بهره‌برداری و جمعی از مدیران این شرکت وی را همراهی می‌کنند.

کد خبر: 29142
  تاریخ خبر : 1397/04/13
 کارشناس روابط عمومی
 227