شنبه, 9 بهمن 1400
مشروح خبر :: فرهنگ سازی برای سازگاری با کم آبی

فرهنگ سازی برای سازگاری با کم آبی

اولین جلسه کارگروه فرهنگ سازی و اطلاع رسانی طرح تعادل بخشی استان مرکزی در سال 97با حضور معاون حفاظت و بهره برداری، مدیر دفتر حفاظت و بهره برداری منابع آب زیرزمینی ،مدیر دفتر روابط عمومی و سایر اعضاء برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی شرکت آب منطقه ای مرکزی، مدیر دفتر روابط عمومی و دبیر کمیته اطلاع رسانی طرح احیاء و تعادل بخشی این شرکت گفت :با توجه به کاهش میزان بارندگی در استان و ضرورت تدوین اقدامات شاخص در راستای مدیریت تنش آبی سال 97 مقرر گردید در پروژه اطلاع رسانی و فرهنگ سازی طرح احیاء و تعادل بخشی ضمن تاکید بر اجرای برنامه عملیاتی پروژه در سال 97، رویکرد تصمیمات و اقدامات در راستای سازگاری با کم آبی باشد وی در ادامه افزود: ارتباط با رسانه ها و خبرگزاری ها، هفته نامه ها و روزنامه ها، همکاری با سازمان صدا و سیما ،  همکاری با اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی، سازمان تبلیغات اسلامی و دیگر نهاد های فرهنگی و هنری و استفاده از تمام پتانسیل های فرهنگ سازی  و اطلاع رسانی از دیگر موارد مورد نظر در این جلسه بود.  همچنین مقرر شد حداقل تعداد 20 عدد استند متناسب با سازگاری با کم آبی و اقدامات شرکت در راستای طرح احیاء و تعادل بخشی تهیه و در موارد ضروری در جلسات و همایش ها ( استان و شهرستانها) استفاده گردد.

مهندس مسعود بهاری افزود: همچنین مقرر شد در سال 1397 طرح داناب با سازمان آموزش و پرورش در راستای سازگاری با کم آبی مورد توجه قرار گیرد. لازم به یادآوری است که در سال 1396 روابط عمومی شرکت در قالب طرح دانش آموزی نجات آب اقدام به آموزش 60000 دانش آموز و 10000 معلم نمود.

کد خبر: 29140
  تاریخ خبر : 1397/04/13
 بهاری
 204