شنبه, 9 بهمن 1400
مشروح خبر :: دیدار صمیمانه معاون منابع انسانی، مالی و پشتیبانی با همکاران اداره منابع آب گناباد

دیدار صمیمانه معاون منابع انسانی، مالی و پشتیبانی با همکاران اداره منابع آب گناباد

معاون منابع انسانی، مالی و پشتیبانی شرکت آب منطقه ای خراسان رضوی دیداری رو در رو و صمیمانه با همکاران اداره منابع آب گناباد با هدف ساماندهی منابع انسانی و حل مسائل و مشکلات آنان داشت.

به گزارش روابط عمومی شرکت آب منطقه ای خراسان رضوی، مسعود محمدی، معاون منابع انسانی، مالی و پشتیبانی در این جلسه با ذکر اهداف چنین جلساتی عنوان کرد که در سال های گذشته به ساماندهی امور مالی شرکت پرداخته و در سال 97 با توجه به اینکه منابع انسانی از شهریور ماه 1396 به حوزه مالی و پشتیبانی اضافه گردیده، قصد دارد منابع انسانی را ساماندهی کند.

این معاونت از ابتدای سال 97 دیدارهای چهره به چهره با همکاران خود را از امورهای آب نیشابور، سبزوار، سرخس، مشهد و همچنین معاونت برنامه ریزی و امور حقوقی شرکت برگزار نموده است.

این جلسه با بررسی چارت سازمانی اداره منابع آب گناباد آغاز گردید و با بررسی مشکلات این اداره در حوزه معاونت حفاظت و بهره برداری و امور مشترکین ادامه یافت.

 در ادامه این نشست صمیمی، محمدی پاسخگوی سوالات و مسائل مرتبط با حوزه خود بود؛ که بازسازی ساختمان اداره آب گناباد و بروز رسانی تجهیزات ساختمان از مهم ترین تصمیمات آن بود.

بازدید میدانی یکی از برنامه های ثابت بازدید معاونت منابع انسانی، مالی و پشتیبانی است که در این اداره نیز با بازدید از ساختمان این امور، سالن ورزشی و مهمانسرا انجام شد.

 

کد خبر: 29132
  تاریخ خبر : 1397/04/12
  آخرین به‌روزرسانی : 1397/04/13
 کارشناس روابط عمومی
 278