شنبه, 9 بهمن 1400
مشروح خبر :: ختیاری در آیین معارفه خود به عنوان مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان تهران اعلام کرد:آب منطقه ای و آبفا دو بال یک مجموعه هستند

بختیاری در آیین معارفه خود به عنوان مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان تهران : آب منطقه ای و آبفا دو بال یک مجموعه هستند

مدیرعامل سابق شرکت آب منطقه ای تهران در آیین معارفه خود به عنوان مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان تهران گفت: آب منطقه ای و آبفا دو بال یک مجموعه هستند و این دو مجموعه جدا از یکدیگر نیستند.

به گزارش روابط عمومی شرکت آب منطقه ای تهران، "محمدرضا بختیاری" ضمن تشکر از حسن اعتماد وزیرنیرو، معاون وزیرنیرو در امور آب و آبفا و همچنین مدیرعامل شرکت مهندسی آب و فاضلاب کشور اظهار داشت: شرکت آب منطقه ای و آب و فاضلاب استان تهران از نظر من یک شرکت هستند و هیچ تفاوتی بین این دو شرکت قائل نیستم.

وی افزود: این دو شرکت از مجموعه های بزرگ صنعت آب کشور هستند که دوش به دوش هم وظیفه تامین آب شرب استان تهران را برعهده دارند.

مدیرعامل جدید شرکت آب و فاضلاب استان تهران با اشاره به اهمیت تامین آب شرب در استان تهران گفت: با اتکا به حضور همکاران توانمند در شرکت های آب منطقه ای و آبفای استان تهران ، کوچکترین دغدغه ای برای تامین آب شرب پایدار وجود ندارد و به مدیران ارشد این قول را خواهیم داد که مشکلی را به مشکلات آنان اضافه نکنیم چراکه مدیران ارشد خود به اندازه کافی دغدغه خواهند داشت.

مدیرعامل سابق شرکت آب منطقه ای تهران با تاکید بر اینکه باید به دنبال کارها و ایده های کاربردی بزرگ باشیم تصریح کرد: پیشینیان ما اقدامات و طرح های بسیار بزرگی در بخش آب استان تهران انجام دادند به طوری که پس از سال های طولانی همچنان جوابگوی نیاز استان تهران است.

وی ادامه داد: ما در هر بخشی که در حال خدمت هستیم باید طرح ها و ایده های بزرگ را اجرا کنیم تا آیندگان نیز از ما به نیکی یاد کنند.

بختیاری در پایان خاطرنشان کرد: آب منطقه ای و آبفا دو بال یک مجموعه هستند و درمدیریت بخشی نگری نخواهیم داشت تا بتوانیم به وظایف خود به خوبی عمل کنیم.

کد خبر: 29115
  تاریخ خبر : 1397/04/12
  آخرین به‌روزرسانی : 1397/04/12
 الهامی منش
 958