پنجشنبه, 6 اردیبهشت 1403
مشروح خبر :: جلوگیری از افت سفره‌های آب زیرزمینی نخستین اولویت برنامه‌های شرکت آب منطقه‌ای سمنان است

جلوگیری از افت سفره‌های آب زیرزمینی نخستین اولویت برنامه‌های شرکت آب منطقه‌ای سمنان است

رئیس هیئت مدیره و مدیر عامل شرکت آب منطقه‌ای سمنان گفت: جلوگیری از افت سفره‌های آب زیرزمینی نخستین اولویت برنامه‌های شرکت آب منطقه‌ای سمنان است.

به گزارش شبکه خبری آب ایران به نقل از روابط عمومی شرکت آب منطقه‌ای سمنان، محسن عسکری در جلسه ارزیابی جایزه ملی تعالی سازمانی این شرکت که با حضور محمد الهی ارزیاب ارشد سازمان مدیریت صنعتی و نوید قنات آبادی ارزیاب سازمان مدیریت صنعتی، در محل سالن جلسات شرکت برگزار شد، اظهار کرد: برای دستیابی به این هدف که بازه پنج ساله برای آن تعریف شده است، ظرفیت‌ها، داشته‌ها و منابع آبی موجود شناسایی شده است.

وی گفت: تلاش شده است تا با استفاده از ابزارها و روش‌های تشویقی بهره‌بردارن را به استفاده بهینه از منابع آبی و همچنین مدیریت صحیح مصرف آب ترغیب کنیم.

رئیس هیئت مدیره و مدیرعامل شرکت آب منطقه‌ای سمنان با بیان اینکه تلاش شده است تا با ابزارهای مدیریتی نقاط قوت تقویت و نقطه ضعف نیز رفع شود، گفت: در این مسیر نیروی انسانی حائز اهمیت است و نیز مشتری‌ها در بخش‌های مختلف صنعت، کشاورزی و شرب مهم به شمار می‌روند و نقش موثری دارند؛ لذا در این راستا نیز با متولیان امر از جمله لیدرهای بخش کشاورزی و مؤثران  جلسات مختلفی در راستای کمک به بخش آب برگزار شده است.

عسکری با اشاره به چشم‌انداز شرکت سهامی آب منطقه‌ای سمنان گفت: مصمم هستیم تا روند افت سالانه آب زیرزمینی را تا سال ۱۴۰۷ متوقف کنیم.

وی به برخی ارزش‌های شرکت آب منطقه‌ای سمنان نیز اشاره کرد و گفت: خدمتگزاری صادقانه به مردم، حفظ و بهره‌برداری بهینه از آب به عنوان نعمت الهی و ثروت ملی، پایبندی به اصول اخلاقی و صفات معنوی، پاسخگو بودن در برابر مردم، توجه به انگیزش، دانش و مهارت کارکنان، بهره‌وری و تکریم ارباب رجوع مهم‌ترین این ارزش‌ها است.

رئیس هیئت مدیره و مدیرعامل شرکت آب منطقه‌ای سمنان از خدمت‌رسانی به مردم به عنوان یکی از مهم‌ترین اهداف در شرکت آب منطقه‌ای سمنان نام برد و گفت: در این راستا در حال اجرای پروژه‌های مختلف آبرسانی به مردم هستیم.

کد خبر: 72184
  تاریخ خبر : 1402/12/01
  آخرین به‌روزرسانی : 1402/12/01
 اخبار و روابط عمومی
 80