پنجشنبه, 6 اردیبهشت 1403
مشروح خبر :: اولین جلسه هم اندیشی مدیریت توأمان آب و برق شهرستان برخوار برگزار شد

اولین جلسه هم اندیشی مدیریت توأمان آب و برق شهرستان برخوار برگزار شد

اولین جلسه هماهنگی و هم اندیشی درخصوص برنامه مدیریت توأمان آب و برق شهرستان برخوار برگزار شد.

به گزارش شبکه خبری آب ایران به نقل از روابط عمومی شرکت آب منطقه‌ای اصفهان ۲۹ بهمن‌ماه اولین جلسه هماهنگی و هم‌اندیشی در خصوص برنامه مدیریت توأمان آب و برق با حضور کارشناسان و نمایندگان اداره‌های برق، جهاد کشاورزی و اتاق اصناف کشاورزی شهرستان برخوار در محل اداره منابع آب شهرستان برخوار تشکیل شد.

 در ابتدای جلسه سعدی قادری، رئیس اداره منابع آب شهرستان برخوار ضمن خیرمقدم به کارشناسان و نمایندگان اداره‌های برق و جهاد کشاورزی و نیز اتاق اصناف کشاورزی شهرستان برخوار، درخصوص ادامه خشکسالی‌ها، افت شدید منابع آب زیرزمینی و پدیده مخرب فرونشست زمین در استان اصفهان و شهرستان برخوار مطالبی را بیان نمود و بر ضرورت اجرای برنامه احیا و تعادل بخشی و نیز برنامه مدیرت توأمان مصرف آب و برق تأکید کرد.

وی درخصوص نحوه اجرای این برنامه توضیحاتی برای مدعوین ارائه نمود.

در ادامه جلسه شرکت‌کنندگان و نمایندگان اداره‌های برق و جهاد کشاورزی و نیز اتاق اصناف ضمن حمایت و تأکید بر اجرای برنامه احیا و تعادل بخشی منابع آب زیرزمینی و نیز برنامه مدیریت توأمان آب و برق در شهرستان، مسائل، مشکلات و دیدگاه‌های خود را در جهت اجرای مناسب این برنامه‌ها بیان نمودند.

در پایان مقرر شد جهت اطلاع رسانی و آگاهی لازم در این خصوص همایشی با همکاری اداره‌های مرتبط و اتاق اصناف کشاورزی شهرستان، شانزدهم اسفندماه برای کشاورزان شهرستان برگزار شود.

کد خبر: 72183
  تاریخ خبر : 1402/12/01
  آخرین به‌روزرسانی : 1402/12/01
 پرستو ایران پور
 72