پنجشنبه, 6 اردیبهشت 1403
مشروح خبر :: حکم رئیس هیئت مدیره و مدیرعامل شرکت آب منطقه ای تهران تمدید شد

با حکمی از سوی معاون آب وآبفای وزیر نیرو و مدیرعامل شرکت مدیریت منابع آب ایران؛

حکم رئیس هیئت مدیره و مدیرعامل شرکت آب منطقه ای تهران تمدید شد

حکم " بهزاد پارسا" مدیرعامل شرکت آب منطقه ای تهران به عنوان رئیس هیئت مدیره و مدیرعامل به مدت دو سال تمدید شد.

به گزارش شبکه خبری آب ایران به نقل از روابط عمومی شرکت آب منطقه‌ای تهران،  در حکمی که به امضای محمد جوان‌بخت معاون آب و آبفای وزیر نیرو و مدیرعامل شرکت مدیریت منابع آب ایران رسیده است، بهزاد پارسا به مدت دو سال دیگر در سمت خود در منزلت سقایی و آب رسانی به شهروندان پایتخت ابقا شد.

در متن این حکم آمده است:نظر به مراتب تعهد، شایستگی و تجارب ارزشمند جنابعالی و به استناد مصوبه مجمع عمومی مورخ ۱۴۰۲.۱۰.۲۴ و به پیشنهاد مصوبه مورخ ۱۴۰۲.۱۰.۲۵ هیئت مدیره شرکت سهامی آب منطقه‌ای تهران به موجب این حکم برای مدت دو سال به‌عنوان رئیس هیئت مدیره و مدیرعامل شرکت مذکور تعیین و منصوب می شوید.

انتظار می‌رود با رعایت اصول عدالت محوری، روحیه انقلابی و جهادی، مردم داری  و فسادستیزی و با هماهنگی، همکاری و جلب مشارکت کلیه عوامل ذی مدخل در مدیریت منابع آب نسبت به پیگیری و اجرای وظایف اهتمام ویژه به عمل آورید.

از خداوند متعال توفیق روزافزون جنابعالی را در پیشبرد اهداف نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران و خدمت رسانی موثر به مردم شریف آن استان در ظل توجهات حضرت ولی عصر(عج) و پیروی از فرامین مقام معظم رهبری (مدظله العالی) خواستارم.

محمد جوان‌بخت رئیس مجمع عمومی

کد خبر: 72118
  تاریخ خبر : 1402/11/28
  آخرین به‌روزرسانی : 1402/11/29
 شیخ الاسلامی
 60