جمعه, 11 اسفند 1402
مشروح خبر :: حضور شرکت آب منطقه‌ای گیلان در نمایشگاه دستاوردهای پژوهش، فناوری و فن‌بازار

به مناسبت هفته پژوهش برگزار شد:

حضور شرکت آب منطقه‌ای گیلان در نمایشگاه دستاوردهای پژوهش، فناوری و فن‌بازار

بیست و چهارمین نمایشگاه دستاوردهای پژوهشی، فناوری و فن‌بازار استان گیلان با ارائه بیش از ۲۵۰ محصول فناورانه و طرح‌های پژوهشی کاربردی از 13 آذر ماه سال جاری در مرکز نوآوری دانشگاه گیلان گشایش یافت و شرکت آب منطقه‌ای گیلان نیز با ارائه 4 طرح پژوهشی و برپائی غرفه در این نمایشگاه حضور فعال دارد.

به گزارش شبکه خبری آب ایران به نقل از روابط عمومی شرکت آب منطقه‌ای گیلان، بیست و چهارمین نمایشگاه دستاوردهای پژوهشی، فناوری و فن‌بازار استان گیلان در راستای شعار سال با عنوان " پژوهش و فناوری، پیشران رشد تولید و مهار تورم " با همکاری دستگاه‌های اجرایی استان از روز ۱۳ آذر ماه سال جاری در مرکز نوآوری دانشگاه گیلان برای بازدید علاقه‌مندان دایر شده است.

در این نمایشگاه از دستاوردهای پژوهشی ۳۱ دستگاه اجرایی استان و بیش از ۲۵۰ محصول فناورانه و طرح‌های پژوهشی کاربردی رونمایی شد و شرکت آب منطقه‌ای گیلان نیز با ارائه ۴ طرح پژوهشی و برپائی غرفه حضور فعال دارد.

بر اساس این خبر، توسعه زیست بوم فناوری و نوآوری، هدفمندکردن ارتباطات کنشگران این زیست بوم، ارائه پژوهش‌ها و عملکردهای تحقیقاتی دانشگاه‌ها و موسسات پژوهشی، ارائه نیازمندی‌های دستگاه‌های اجرایی و نمایش توانمندی‌های فناوران به منظور استفاده از فناوری در رفع نیازهای فناورانه استان از اهداف برپایی این نمایشگاه است.

شایان ذکر است بیست و چهارمین نمایشگاه دستاوردهای هفته پژوهش، فناوری و فن‌بازار گیلان تا پانزدهم ماه جاری در مرکز نوآوری دانشگاه گیلان در کیلومتر پنج جاده تهران میزبان بازدیدکنندگان است.

کد خبر: 70439
  تاریخ خبر : 1402/09/14
  آخرین به‌روزرسانی : 1402/09/14
 دبیر خبر
 67