جمعه, 29 تیر 1403
مشروح خبر :: تذکر دادستان بهمئی به دستگاه‌های کم‌کار در اجرای طرح آبرسانی به لیکک

تذکر دادستان بهمئی به دستگاه‌های کم‌کار در اجرای طرح آبرسانی به لیکک

دادستان بهمئی در بازدید از بخشی از مسیر طرح آبرسانی به لیکک از سد کوثر، جهت رفع معارضات محلی این طرح، نسبت به کم کاری احتمالی از سوی هر دستگاه اجرایی یا افراد حقیقی، تذکر داد.

به گزارش شبکه خبری آب ایران به نقل از روابط عمومی شرکت آب منطقه‌ای کهگیلویه و بویراحمد، در اجرای طرح آبرسانی به شهر لیکک از سد کوثر در طول مسیر از ورودی تا فلکه سرباز شهر لیکک با معارضات مردمی رو به رو و کار تعطیل شده بود که در همین راستا دادستان عمومی و انقلاب شهرستان بهمئی با ورود خود، معارضات مردم را برطرف و پروژه را فعال کرد.

دادستان عمومی و انقلاب شهرستان بهمئی در این بازدید گفت: در راستای احیاء حقوق عامه و اتمام طرح آبرسانی به شهر لیکک جلسات متعددی جهت حل معارضات محلی برگزار شد و با توجه به کمبود منابع آبی در شهرستان بهمئی و ضرورت برخورداری مردم شهر لیکک از آب سالم، ادارات متولی باید اقدامات موثر خویش را در جهت اتمام آن انجام دهند و نتیجه را به صورت ماهانه به دادستانی اعلام کنند.

عبدالله حبیبی منش خاطرنشان کرد: بازدید مشترکی که به اتفاق عوامل اجرایی طرح مورد اشاره، ادارات دارای تأسیسات و مالکان اراضی از مسیر خط فوق‌الذکر صورت گرفت و تأکید شد با توجه به طولانی شدن طرح آبرسانی از سد کوثر به شهر لیکک و ملی بودن طرح مذکور همه کسانی که به نوعی مالک یا دارای تأسیسات در این مسیر هستند هر چه سریع‌تر و براساس قانون باید اقدام به همکاری کنند و به همه (عوامل، مالکان و ادارات ذیربط) تذکر داده شد که طولانی شدن اجرای طرح موجب ضرر به بیت‌المال و ناامیدی مردم می‌شود.

وی اظهار داشت: عواقب قصور، کم‌کاری یا سنگ‌اندازی در عدم اجرای این طرح مورد بررسی جدی قرار خواهد گرفت و با مقصران احتمالی برخورد قانونی صورت می‌گیرد.

کد خبر: 70403
  تاریخ خبر : 1402/09/12
  آخرین به‌روزرسانی : 1402/09/13
 مسئول روابط عمومی
 263