دوشنبه, 31 اردیبهشت 1403
مشروح خبر :: پروژه ابرسانی به همدان اولویت کاری بنده است

پروژه ابرسانی به همدان اولویت کاری بنده است

مدیر عامل شرکت اب منطقه ای همدان گفت :پیگیری و اجرای طرح های نیمه تمام به خصوص پروژه آبرسانی به همدان در اولویت کاری بنده قرار دارد.

به گزارش روابط عمومی شرکت آب منطقه ای همدان، دکتر رضا اخلاص مند گفت: امیدوارم در این سنگر خدمتگذار مردم باشم و وظایف، اهداف و برنامه‌های وزارت نیرو را به بهترین شکل انجام دهم.

رضا اخلاص‌مند افزود: فاز نخست پروژه آبرسانی بلند مدت به همدان با تلاش مدیران استان بهره برداری شده است و امیدواریم ادامه مسیر ابرسانی به همدان را به سرانجام برسانیم تا آب آشامیدنی سالم و پایدار برای مردم شهر تامین شود.

وی تصریح کرد: بیشتر آب مصرفی بخش‌های مختلف از طریق آب‌های زیرزمینی تامین می شود و بیلان همه ۱۳ دشت استان همدان منفی است که وظیفه داریم در حفظ و نگهداری این منابع تلاش کنیم.
اخلاص‌مند افزود: امیدوارم با اجرای برنامه‌ها و سیاست‌های سازگاری با کم آبی بتوانیم جلوی افت بیشتر سطح آب‌ زیر زمینی را بگیریم.
وی گفت: حدود ۹۰ درصد مصرف آب استان در بخش کشاورزی، ۲.۷ درصد در بخش صنعت و خدمات و مابقی آشامیدنی است و اگر ۱۰ درصد از مصرف کشاورزی صرفه جویی شود بیشتر مشکلات کم آبی برطرف می‌شود.
مدیرعامل شرکت آب منطقه‌ای همدان با اشاره به اینکه برای بهره‌وری نیروی انسانی و منابع آبی باید تلاش کنیم، اظهار داشت: با توجه به ظرفیت قانون بودجه امسال، باید برنامه‌ها در مدت سه ماه ارائه شود تا اعتبارات مورد نیاز آن به موقع تامین شود.
وی تاکید کرد: پیگیری و اجرای طرح های نیمه تمام به خصوص پروژه آبرسانی به همدان در اولویت کاری بنده قرار دارد.

گفتنی است در این مراسم از زحمات مهندس محمد ضروری مدیر عامل سابق شرکت اب منطقه ای همدان تقدیر و دکتر رضا اخلاص مند مدیر عامل جدید شرکت آب منطقه ای همدان منصوب شد.

کد خبر: 66683
  تاریخ خبر : 1402/03/17
 سروش
 205