سه‌شنبه, 1 فروردین 1402
مشروح خبر :: طرح سنجش هوشمند رضایت ذی نفعان در شرکت آب منطقه ای استان خراسان رضوی کلید خورد

طرح سنجش هوشمند رضایت ذی نفعان در شرکت آب منطقه ای استان خراسان رضوی کلید خورد

قائم مقام شرکت آب منطقه ای خراسان رضوی ضمن تاکید بر اخذ درست و دقیق نظرات همکاران، تحلیل موشکافانه نتایج طرح سنجش رضایت شغلی را نیز خواستار شد

به گزارش روابط عمومی شرکت آب منطقه‌ای خراسان رضوی، علیرضا عامری، قائم مقام شرکت قائم مقام شرکت با اشاره به اجرای پروژه های بزرگی چون نصب کنتورهای هوشمند، نجات کشف رود و ...که با وجود موانع و مشکلات زیاد با پیشرفت چشمگیری اجرا شد، اظهار کرد: طرح‌هایی از این دست که دارای ابعاد انسانی است نیازمند همت و صعه صدر بالا می باشد .

وی در ادامه از گروه بازرسی و مدیریت عملکرد خواست گوش شنوای همکاران باشند تا بتوانیم مسائل و چالشهای اصلی و مهم شرکت را استخراج و به آنها رسیدگی کنیم .

در ادامه حسین نیکفرجام، رئیس گروه بازرسی و مدیریت عملکرد شرکت به بیان روند اجرای طرح پرداخت و با توجه به عوامل نارضایتی سال گذشته خواستار حمایت همه جانبه مدیران ارشد شرکت از پیگیری پروژه های بهبود و حل مسائل و دغدغه های همکاران شد.

همچنین سمیه سلیمانی، مدیر پروژه سنجش رضایت ذینفعان با اشاره به سنجش هم زمان سطح رضایت و افکار سنجی به موارد نارضایتی همکاران که اغلب از فرایندهای عمومی شرکت بوده اشاره کرد.

وی از اجرای این طرح به صورت چهره به چهره و مصاحبه های عمیق خبر داد و اعلام کرد: اغلب اصلاحات و مسائلی که در شرکت حل و فصل می شود از دل مصاحبه ها احصا می شود.

لازم به ذکر است این طرح توسط شرکت مهندسی مشاور داده کاوان و برای کل حوزه ذینفعان شرکت هر ساله اجرا می شود.

کد خبر: 64491
  تاریخ خبر : 1401/11/11
  آخرین به‌روزرسانی : 1401/11/11
 کارشناس روابط عمومی
 41