یکشنبه, 26 فروردین 1403
مشروح خبر :: رابط بسیج امور منابع آب دماوند معرفی شد

رابط بسیج امور منابع آب دماوند معرفی شد

با حضور فرمانده حوزه مقاومت بسیج شرکت رابط بسیج امور منابع آب دماوند معرفی شد

به گزارش روابط عمومی شرکت آب منطقه ای تهران، با حضور "حسن شریعتمداری"  فرمانده حوزه مقاومت بسیج شرکت ،  " مصطفی عباسی" مدیر امور منابع آب دماوند و تعدادی از همکاران بسیج و امورآب ، "ولی اله کریمی" بعنوان رابط بسیج در امور منابع آب دماوند معرفی شد.

عباسی مدیر امور آب دماوند در این جلسه  ضمن مهم دانستن نقش بسیج در تمامی عرصه ها عنوان کرد:  بسیج علاوه بر شرح وظایف محوله نقش به سزایی در کنترل اتفاقات اخیرکشور ایفا نموده است. باید بدانیم بسیجیان عزیز برای حفظ امنیت ایران اسلامی چه در زمان هشت سال دفاع مقدس چه در زمان اغتشاشات شهید تقدیم این انقلاب کرده است  که باید قدردان این قشر زحمتکش و بی ریا باشیم .  

در ادامه "حسن شریعتمداری " بیان کرد:  بسیج وابسته به هیچ حزب و جناحی نیست و از بدنه همین ملت است و خط آن ها ، خط ولایت فقیه می باشد و بعنوان یک سرباز نمی گذاریم هیچ کس از عوامل مخالف داخلی و خارجی به این کشور دست درازی کرده و امنیت میهن عزیزمان را به مخاطره اندازند. چنانچه در اغتشاش های اخیر دیدیم که عوامل خائن و خود فروخته چگونه با بی رحمی بسیجیان عزیزمان را به شهادت می رسانند .

وی ادامه داد: همانطور که امام (ره) فرمود  که بکشید ما را؛ ملت ما بیدارتر می شود هر بسیجی باید بداند که در هر جایگاهی قرار می گیرد ضرورری است درخدمت نظام و ملت عزیز باشد که در محضر خدا  وشهداء شرمنده نشود .

گفتنی است، در ادامه احمد دارابیان معاونت بازرسی  حکم آقای ولی اله کریمی را به عنوان رابط بسیج امور آب دماوند ابلاغ کرد.

 

کد خبر: 62904
  تاریخ خبر : 1401/08/14
  آخرین به‌روزرسانی : 1401/08/15
 شیخ الاسلامی
 167