دوشنبه, 6 تیر 1401
مشروح خبر :: 69 نقطه در محدوده منابع آبی استان شناسایی شده و آماده سرمایه گذاری است

69 نقطه در محدوده منابع آبی استان شناسایی شده و آماده سرمایه گذاری است

نشست مشترک معاون منابع انسانی، مالی و پشتیبانی و همچنین مدیر سرمایه گذاری و مشارکت های مردمی شرکت آب منطقه ای اردبیل با فرمانده و معاون معاهدات مرزی مرزبانی استان برگزار شد.

به گزارش خبرگزاری آب ایران ،معاون منابع انسانی، مالی و پشتیبانی شرکت آب منطقه ای اردبیل در این نشست با اشاره به برنامه های بخش آب استان به منظور حمایت از سرمایه گذاری و رونق تولید در استان گفت: شرکت آب منطقه ای اردبیل طبق برنامه ریزی بعمل آمده از هرگونه سرمایه گذاری در حاشیه منابع و تاسیسات آبی استقبال می کند.

بهروز محمدی با بیان اینکه حاشیه سدها، رودخانه ها و تاسیسات آبی استان برای واگذاری به بخش خصوصی آماده و مهیا شده است، تصریح کرد: منابع آبی استان ظرفیت بسیار بالایی است که با استفاده از این ظرفیت می توان بخش قابل توجهی از موانع اشتغالزایی و تولید را برطرف کرد.

مدیر سایه گذاری و مشارکت های مردمی شرکت آب منطقه ای اردبیل نیز در این جلسه از شناسایی 69 نقطه در محدوده منابع آبی استان برای سرمایه گذاری خبر داد و گفت: زمینه برای سرمایه گذاری تولید محور در این نقاط آماده و پی ریزی شده است.

 کریم قرایی افزود: در راستای عمل به فرامین مقام معظم رهبری و شعار سال جاری شرکت آب منطقه ای اردبیل نسبت به شناسایی کلیه پتانسیلهای سرمایه گذاری شرکت در حاشیه تاسیسات آبی و رودخانه های استان اقدام نموده است و بر اساس تفاهم نامه فیمابین وزارتین نیرو و میراث فرهنگی و گردشگری، با هماهنگی اداره کل میراث فرهنگی و گردشگری و صنایع دستی استان از طریق فراخوان عمومی واگذار خواهد شد.

وی اظهار داشت: برای شناسایی و جذب سرمایه گذاران و متقاضیان از راهنمایی و همراهی های عوامل ذیربط استانداری، فرمانداریها و دستگاههای اجرایی استان استفاده می شود.

فرمانده مرزبانی استان اردبیل نیز در این نشست از آمادگی و حمایت همه جانبه عوامل مرزبانی استان برای ایجاد فضای امن و توسعه گردشگری و جذب سرمایه گذاری در حاشیه رود ارس خبر داد.

کد خبر: 59818
  تاریخ خبر : 1401/02/29
  آخرین به‌روزرسانی : 1401/02/29
 رئیس اداره روابط عمومی
 150