پنجشنبه, 6 آبان 1400
مشروح خبر :: شرکت آب منطقه ای آذربایجان غربی از دستگاههای برگزیده جشنواره شهید رجایی شناخته شد

شرکت آب منطقه ای آذربایجان غربی از دستگاههای برگزیده جشنواره شهید رجایی شناخته شد

در بیست و سومین جشنواره شهید رجایی، شرکت آب منطقه ای آذربایجان غربی به عنوان دستگاه برگزیده در شاخص های عمومی این جشنواره انتخاب شد.

به گزارش شبکه خبری آب ایران ، در جلسه‌ای که با حضور " محمد مهدی شهریاری" استاندار آذربایجان غربی، و مجموعه مدیران دستگاه های اجرایی استان برگزار شد، از دستگاههای برتر در جشنواره شهید رجایی تقدیر بعمل آمد.

گفتنی است، در پی کسب این موفقیت محمد مهدی شهریاری استاندار آذربایجان غربی  وناصر حضرتی رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان و دبیر ستاد جشنواره شهید رجایی  با اهدای تقدیرنامه ای به مهندس یاسر رهبردین مدیر عامل این شرکت از تلاش ها و زحمات ایشان و کلیه مدیران و کارکنان تلاشگر این مجموعه در سال 1399 تشکر و قدردانی نمودند.

در این لوح تقدیر آمده است:

جناب آقای یاسر رهبردین

مدیرعامل محترم شرکت آب منطقه ای آذربایجان غربی

سنجش کارآمدی اداری و بالندگی نظام اداری به عنوان یکی از مولفه‌های اساسی در برنامه‌های توسعه ضرورتی اجتناب‌پذیر است که هر ساله با اتکا به ارزیابی عملکرد دستگاه‌های اجرایی مبتنی بر شاخص‌های عمومی و اختصاصی صورت می‌گیرد.

در همین راستا به استناد مواد ۸۱ و ۸۲ قانون مدیریت خدمات کشوری و براساس نتایج حاصله از ارزیابی عملکرد سال ۱۳۹۹ دستگاه‌های اجرائی استان، آن دستگاه در محور شاخص های عمومی به عنوان دستگاه برگزیده انتخاب گردیده است.، بدین‌وسیله از همت و تلاش مجدانه اقدامات موثر جنابعالی و مجموعه همکاران به شایستگی تقدیر می‌شود.

امید است همواره با سرلوحه قرار دادن سیاست‌های کلی نظام اداری و برنامه‌های راهبردی مندرج در برنامه جامع تحول اداری، شاهد بهبود ارتقاء عملکرد و توفیقات روزافزون در مسیر تحقق اهداف توسعه آذربایجان غربی و خدمت خالصانه و بدون منت به مردم شریف استان باشیم.

 

کد خبر: 54456
  تاریخ خبر : 1400/06/22
  آخرین به‌روزرسانی : 1400/06/26
 دبیر خبر
 106
  ثبت دیدگاه