پنجشنبه, 6 آبان 1400
مشروح خبر :: جلسه معارفه معاون حفاظت و بهره برداری شرکت آب منطقه ای آذربایجان غربی برگزار شد

جلسه معارفه معاون حفاظت و بهره برداری شرکت آب منطقه ای آذربایجان غربی برگزار شد

باحضور مدیرعامل، معاونی و جمعی از مدیران شرکت آب منطقه ای آذربایجان غربی جلسه معارفه معاون حفاظت و بهره برداری این شرکت برگزار شد.

به گزارش شبکه خبری آب ایران،یاسر رهبردین  اظهارداشت: فعالیت و عملکرد معاونت حفاظت و بهره برداری تاسیر بسزایی در جایگاه شرکت دارد و انعکاس تلاش های همه معاونت ها در این حوزه به ثمر می نشیند.

وی افزود:متاسفانه امروز مصرف بی رویه کشاورزان و بهره برداران از منابع آب زیرزمینی از یک سو و کاهش نزولات جوی و پایین آمدن سطح منابع آب زیرزمینی و کاهش رواناب ها، از سویی دیگر، اهمیت و عملکرد این معاونت را چند برابر نموده و انتظار میرود با تلاشهای مهندس محمدی وبا شناختی که از ایشان داریم تعاملات خوبی را با کشاورزان و بهره برداران داشته  تا از تنش آبی امسال نیز عبور کرده و هدف خود را بر ساماندهی و نظم بخشی به پرونده های مراجعین قرار دهند.

دراین جلسه مهندس طالبیان معاون منابع انسانی، مالی و پشتیبانی شرکت نیز با ارائه گزارشی از ساختار منابع انسانی معاونت حفاظت و بهره برداری افزود 55 درصد ساختار شرکت در این حوزه است و بیشترین ارتباط برون سازمانی نیز در این معاونت بوده و بقیه حوزه ها نقش پشتیبانی این معاونت را دارند که خوشبختانه مدیران این معاونت نیز همچون سایر بخشها جزو نیروهای کار آمد شرکت هستند.

وی با اشاره بر وظایف خطیر وفعالیتهای خوب معاونت حفاظت و بهره برداری در افزایش درآمد شرکت اظهار امیدواری کرد در آینده نیز شاهد ادامه این روند بوده و با مدیریت خوب مهندس محمدی و همراهی و همکاری همه همکاران روند روبه رشد شرکت ادامه داشته و شاهد موفقیتهای هرچه بیشتر مجموعه  آب استان باشیم.

در ادامه  جواد محمدی افزود: با توجه به تاثیر عملکرد این معاونت بر جایگاه شرکت و در صف قرار گرفتن همکاران این حوزه تمام تلاش و کوشش خود را بکار خواهیم گرفت تا شرکت بتواند به وظایف حاکمیتی خود عمل نموده و جایگاه شرکت را ارتقا دهیم.

وی با تاکید بر اهمیت تخصص و کارآمدی و در کنار آن تکریم ارباب رجوع در این معاونت گفت: سعی  خواهد شد برنامه های اسبق را با جدیت ادامه داده و از مدیریت محترم می خواهیم ما را در رسیدن به اهداف عالیه رهنمون سازند.

در پایان این جلسه، رهبردین،  محمدی را به عنوان معاون حفاظت و بهره برداری شرکت آب منطقه ای آذربایجان غربی معرفی نمود.

شایان ذکر است پیش از این رهبر دین مدیرعامل شرکت آب منطقه ای آذربایجان غربی عهده دار مسئولیت معاونت حفاظت و بهره برداری شرکت بود.

کد خبر: 53082
  تاریخ خبر : 1400/04/15
  آخرین به‌روزرسانی : 1400/04/15
 دبیر خبر
 185
  ثبت دیدگاه