پنجشنبه, 3 خرداد 1403
مشروح خبر :: نشست مدیرعامل شرکت آب منطقه ای اردبیل با پیمانکاران و مشاوران پروژه پایاب خداآفرین برگزار شد

با هدف بررسی آخرین وضعیت پروژه؛

نشست مدیرعامل شرکت آب منطقه ای اردبیل با پیمانکاران و مشاوران پروژه پایاب خداآفرین برگزار شد

نشست مدیرعامل شرکت آب منطقه ای اردبیل با پیمانکاران و مشاوران پروژه پایاب خداآفرین با هدف بررسی آخرین وضعیت پروژه برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی شرکت آب منطقه ای اردبیل، مدیرعامل شرکت آب منطقه ای اردبیل در این دیدار ضمن بررسی آخرین وضعیت، مسایل و مشکلات موجود این پروژه تصریح کرد: با توجه به نزدیکی فصل سرما انتظار می رود پیمانکاران کلیه بخش های مختلف پروژه آبیاری و زهکشی خداآفرین تلاش های شبانه روزی خود را بکار ببندند تا پروژه هرچه سریعتر به نتیجه برسد.

مهندس اصغر سلیمان زاده با اشاره به سفر ماههای اخیر وزیر نیرو به استان و بازددش از این پروژه ملی اظهار داشت: در این سفر وزیر نیرو ضمن اعلام رضایت از پیشرفت مناسب پروژه پایاب خداآفرین، بر لزوم هماهنگی بخش های مختلف جهت انجام به موقع طرح تاکید کرد.

وی با بیان اینکه شخص وزیر نیرو مشکلات و موانع موجود در پروژه را پیگیری می نمایند، اظهار داشت: با توجه به افزایش قیمت ارز در کشور و مشکلاتی که این بحث برای بخشی از پیمانکاران در این پروژه ایجاد کرد، ما مصمم به پیگیر این مشکلات هستیم تا پروژه بدون هیچ گونه وقفه ای تداوم یابد.

مدیرعامل شرکت آب منطقه ای اردبیل با اشاره به اینکه کیفیت کار در این پروژه ملی نباید فدای سرعت کار گردد، تصریح کرد: اجرای سریع توام با کیفیت در این پروژه مدنظر ماست.

مهندس سلیمان زاده با بیان اینکه طبق تعهد استان آذربایجان شرقی کل 52 کیلومتر کانال پایاب خداآفرین در حال انجام است و طبق برنامه اقدامات این پروژه در حال انجام است، تصریح کرد: به امید پروردگار ما نیز بخش عظیمی از کارهای اصلی احداث شبکه را تا پایان سال به پایان خواهیم برد.

وی با اشاره به اشتغالزایی بزرگ این پروژه اظهار داشت: به امید خدا با به نتیجه رسیدن پروژه تحول بسیار بزرگی در منطقه در بحث اشتغال ایجاد خواهد شد.

مدیرعامل شرکت آب منطقه ای اردبیل در پایان با تقدیر و تشکر از کلیه پیمانکاران و مشاوران بخش های مختلف پروژه آبیاری و زهکشی خداآفرین، همدلی و هماهنگی در به نتیجه رسیدن این پروژه ملی کارساز عنوان کرد و ابراز امیدواری کرد پروژه با تمام توان به کار خود ادامه دهد.

کد خبر: 30828
  تاریخ خبر : 1397/07/16
 رئیس اداره روابط عمومی
 370