پنجشنبه, 6 اردیبهشت 1403
مشروح خبر :: تحویل خط انتقال آب از تصفیه خانه گرمسار به ایوانکی به شرکت آبفای شهری، توسط شرکت آب منطقه‌ای سمنان صورت گرفت

تحویل خط انتقال آب از تصفیه خانه گرمسار به ایوانکی به شرکت آبفای شهری، توسط شرکت آب منطقه‌ای سمنان صورت گرفت

در راستای تامین بخشی از آب شرب مورد نیاز شهر ایوانکی، پروژه خط انتقال آب از تصفیه خانه گرمسار به ایوانکی جهت بهره برداری به شرکت آب و فاضلاب شهری استان سمنان تحویل گردید.

به گزارش روابط عمومی شرکت آب منطقه ای سمنان،محسن عسکری معاون طرح و توسعه این شرکت با اشاره به ضرورت اجرای این پروژه خاطر نشان کرد: به منظور تامین آب شرب سالم و پایدار برای شهروندان عزیز ایوانکی شرکت آب منطقه ای سمنان،بنا به رسالت خود این پروژه را در کوتاه ترین زمان ممکن اجرا و آماده  بهره برداری نموده است.

معاون طرح و توسعه شرکت آب منطقه ای سمنان با اشاره به اهداف این پروژه گفت:پروژه خط انتقال آب از تصفیه خانه گرمسار به ایوانکی توسط شرکت آب منطقه ای با هدف تامین بخشی از نیاز آب شرب شهر ایوانکی به میزان 3 میلیون متر مکعب در سال اجرا شده است.

محسن عسکری به مشخصات فنی این پروژه اشاره کرد و افزود:احداث ایستگاه پمپاژ،مخازن ذخیره آب جمعاً به حجم 3000متر مکعب و خط انتقال آب به طول 32 کیلومتر از مشخصات این پروژه است.

وی با بیان اینکه این پروژه از جمله پروژه های موفق وزارت نیرو در استان سمنان است،تصریح کرد:این پروژه با اعتباری حدود 400 میلیارد ریال در 24 ماه احداث و آماده بهره برداری گردید.

معاون طرح و توسعه شرکت آب منطقه ای سمنان خاطر نشان کرد: پروژه خط انتقال آب از گرمسار به ایوانکی با هدف تامین آب شرب شهر ایوانکی در افق 1405 ،توسط  وزیر وقت نیرو در تابستان سال 1396 افتتاح گردید و از همان زمان آماده بهره برداری بوده است.

شایان ذکر است،طی جلسه ای با حضور نمایندگانی از شرکت آب منطقه ای سمنان و شرکت آبفای شهری، ایستگاه پمپاژ، مخازن ذخیره و خط انتقال آب از تصفیه خانه گرمسار به ایوانکی جهت بهره برداری به شرکت آب و فاضلاب شهری استان تحویل گردید.

کد خبر: 30017
  تاریخ خبر : 1397/05/27
 اخبار و روابط عمومی
 396