جمعه, 29 تیر 1403
مشروح خبر :: اجرای ۳ حکم رفع تصرف حریم و بستر رودخانه‌ها در کهگیلویه و بویراحمد

اجرای ۳ حکم رفع تصرف حریم و بستر رودخانه‌ها در کهگیلویه و بویراحمد

مدیرعامل شرکت آب منطقه‌ای کهگیلویه و بویراحمد از اجرای ۳ حکم رفع تصرف حریم و بستر رودخانه‌ها در این استان خبر داد و گفت: حفط حریم و بستر رودخانه اولویت است.

به گزارش شبکه خبری آب ایران به نقل از روابط عمومی شرکت آب منطقه‌ای کهگیلویه و بویراحمد، آرش مصلح مدیرعامل این شرکت اظهار داشت: با همکاری دستگاه قضایی و نیروی انتظامی ۳ حکم رفع تصرف حریم و بستر رودخانه در دو شهرستان بویراحمد و دنا اجرایی و اراضی تصرف شده به بیت‌المال بازگشت.

وی عنوان کرد: حریم و بستر تصرف شده رودخانه راهمالی به میزان پنج هکتار توسط اداره منابع آب شهرستان بویراحمد و با همکاری حوزه قضایی و نیروی انتظامی شهرستان آزادسازی شد.

مدیرعامل شرکت آب منطقه‌ای کهگیلویه و بویراحمد ابراز کرد: همچنین حکم آزادسازی بستر رودخانه «بشار» در محدوده دارشاهی با حضور کلانتری و یگان امداد نیروی انتظامی و اداره برق شهرستان دنا و کارشناسان شرکت آب منطقه‌ای شهرستان و استان اجرا شد.

مصلح از آزادسازی حریم و بستر رودخانه «سرآبتاوه» به میزان ۱۱ هزار مترمربع خبر داد و افزود: مقابله با حریم و بستر رودخواری جزو برنامه‌های اولویت‌دار بوده و در این زمینه با هیچکس مماشات نخواهیم کرد.

کد خبر: 74605
  تاریخ خبر : 1403/04/04
  آخرین به‌روزرسانی : 1403/04/04
 مسئول روابط عمومی
 96