سه‌شنبه, 5 تیر 1403
مشروح خبر :: شورای معاونان و مدیران شرکت آب منطقه‌ای کردستان، برگزار شد

با حضور نماینده مجلس خبرگان رهبری در کردستان؛

شورای معاونان و مدیران شرکت آب منطقه‌ای کردستان، برگزار شد

امام جمعه شهرستان سنندج و نماینده مجلس خبرگان رهبری در استان با مدیر عامل، معاونان، اعضای هیئت مدیره و جمعی از مدیران شرکت آب منطقه‌ای استان کردستان، روز چهارشنبه 9 خرداد در محل سالن جلسات این شرکت تشکیل جلسه دادند.

به گزارش شبکه خبری آب ایران به نقل از روابط عمومی شرکت آب منطقه‌ای استان کردستان، در ابتدای این جلسه ماموستا رستمی ضمن ابراز تأسف و تسلیت به مناسبت شهادت شهید جمهور و همراهان ایشان از زحمات مدیرعامل و مجموعه کارکنان شرکت آب منطقه‌ای استان تقدیر و به اهمیت دوراندیشی در انجام کارها و خدمت به مردم اشاره کرد و گفت: ضرورت برنامه‌ریزی در سه محور برای موفقیت در مدیریت، شامل همت و اراده قوی، توجه به خرد جمعی و استفاده از تمام ظرفیت‌ها می‌باشد.

وی همچنین لزوم تبدیل علم به عمل را بسیار مهم عنوان کرد و اظهار داشت: هر چه علم را بیشتر تبدیل به عمل کنیم، عزیز می‌شود، ولی اگر علم فقط در زبان باشد، ضایع می‌گردد.

ماموستا رستمی خدمت کردن به خلق را مصداق بارز بندگی خدا دانست و گفت: خداوند متعال در کنار بندگی و عبادت خود خدمتگزاری به مردم را در اولویت قرار داده و کسانی که خالصانه در جهت رفاه حال مردم تلاش می‌کنند در زمره بهترین بندگان هستند.

نماینده مجلس خبرگان رهبری در کردستان ضمن تأکید بر نقش خانواده که محیطی سرشار از سلامت، امنیت، آرامش و آسایش برای خدمت‌رسانی به مردم فراهم آورده است، ازشکیبایی، تعامل و همراهی خانواده مدیران و کارکنان مجموعه شرکت آب منطقه‌ای کردستان، تشکر و قدردانی نمود.

در خاتمه این جلسه مدیر عامل شرکت آب منطقه‌ای استان کردستان با اهدای لوح از تلاش‌ها و حمایت‌های ماموستا فایق رستمی "امام جمعه شهرستان سنندج و نماینده مردم در مجلس خبرگان رهبری در استان کردستان" و فرزاد زمانی "مدیر دفتر و مدیر روابط عمومی" آن حوزه، قدردانی نمود.

کد خبر: 74143
  تاریخ خبر : 1403/03/09
  آخرین به‌روزرسانی : 1403/03/09
 مدیر روابط عمومی
 53