سه‌شنبه, 5 تیر 1403
مشروح خبر :: پیام مدیرعامل شرکت آب منطقه‌ای البرز در پی شهادت رئیس جمهور و هیئت همراه

پیام مدیرعامل شرکت آب منطقه‌ای البرز در پی شهادت رئیس جمهور و هیئت همراه

مدیر عامل شرکت آب منطق‌ ای البرز،‌ در پیامی شهادت آیت الله سید ابراهیم رئیسی، رئیس جمهور ایران اسلامی و هیئت همراه را تسلیت گفت.

به گزارش شبکه خبری آب ایران به نقل از روابط عمومی شرکت آب منطقه‌ای البرز در پیام تسلیت مدیرعامل این شرکت آمده است:

بسم‌ الله الرحمن الرحیم
انا لله و انا الیه راجعون
سقوط بالگرد حامل رئیس محترم جمهور و همراهان ایشان در مسیر خدمت به میهن، اتفاقی ناگوار را برای کشور، نظام و مردم رقم زد. 

آیت‌الله رئیسی، با روحیه‌ای جهادی، فسادستیز و عدالتخواه، با نیتی صادقانه و خالصانه و اراده‌ای جدی همواره برای حل مشکلات مردم به‌خصوص طبقه محروم و کم‌درآمد جامعه، تلاشی وافر و شبانه‌روزی داشتند و دغدغه‌مندانه مسائل را پیگیری و رصد می‌کردند.
اینجانب شهادت آیت الله رئیسی رحمه الله علیه را محضر مقام معظم رهبری؛ حضرت امام خامنه‌ای، خاندان مکرم، همسر گرامی و فرزندان محترم و همه وابستگان و نیز ملت شریف ایران  تسلیت می‌گویم  و رحمت و مغفرت الهی و علوّ درجات ایشان را از خداوند متعال مسألت می‌نمایم.
همچنین مراتب تاثر خود را در پی شهادت زنده‌یاد حسین امیر عبداللهیان؛ وزیر امور خارجه، آیت‌الله سید محمد علی آل هاشم؛ نماینده محترم ولی فقیه و امام جمعه تبریز و استاندار محترم آذربایجان شرقی که همراه با رئیس جمهور فقید در حین ماموریت به لقالله پیوستند اعلام می‌دارم و به خاندان معزز این مسئولان خادم  و ملت شریف ایران تسلیت می‌گویم ‌و از خداوند متعال  آمرزش، رحمت و آرامش و حشر با اولیالله را برای آن خدمتگزاران شریف طلب می‌کنم.

 

 


 

 

کد خبر: 73972
  تاریخ خبر : 1403/03/01
 نرگس ناظمی‌نیا
 67