سه‌شنبه, 5 تیر 1403
مشروح خبر :: رویداد نوآوری و بهره‌وری در حوزه آب آغاز به کار کرد

معاون سرمایه انسانی تحقیقات و فناوری اطلاعات وزارت نیرو:

رویداد نوآوری و بهره‌وری در حوزه آب آغاز به کار کرد

معاون سرمایه انسانی تحقیقات و فناوری اطلاعات وزارت نیرو با بیان اینکه رویداد نوآوری و بهره‌وری در حوزه آب فردا افتتاح خواهد شد، گفت: امید است این رویداد در سال جاری به ما کمک کند تا شرکت‌های دانش بنیان حوزه آب را بیشتر مورد حمایت قرار دهیم.

به گزارش خبرنگار شبکه خبری آب ایران، مریم کارگر نجفی معاون سرمایه انسانی تحقیقات و فناوری اطلاعات وزارت نیرو نیز با حضور در نشست معاونان برنامه‌ریزی شرکت‌های آب منطقه‌ای شرکت مدیریت منابع آب ایران به موضوع بهره‌وری اشاره کرد و گفت: این حوزه مورد تأکید مقام معظم رهبری و مقام عالی وزارت است. 

وی اظهار کرد: سال گذشته رویدادی با عنوان نوآوری و بهره‌ور در حوزه انرژی با همکاری سازمان ملی بهره‌وری و معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری به صورت مشترک به انجام رسید. 

کارگرنجفی ادامه داد: این رویداد از ابتدای سال ۱۴۰۲ آغاز شد و پایان این سال به اتمام رسید؛ در این رویداد سلسله نشست‌ها و همایش‌هایی برگزار شد که منجر به همراهی تعدادی از شرکت‌های دانش‌بنیان از ابتدای سال با وزارت نیرو و سازمان ملی بهره‌وری در حوزه انرژی شد و در پایان سال نیز منتخبین طرح در حوزه بهره‌وری انرژی انتخاب شدند.

وی خاطرنشان کرد: فردا نتایج برندگان این حوزه اعلام خواهد شد. 

معاون سرمایه انسانی تحقیقات و فناوری اطلاعات وزارت نیرو بیان کرد: مشابه این رویداد از ابتدای سال جاری رویداد نوآوری و بهره‌وری در حوزه آب آغاز به کار کرده است که مسئولیت آن را معاونان برنامه‌ریزی شرکت‌ها بر عهده دارد.

وی با بیان اینکه این رویداد فردا افتتاح خواهد شد، گفت: انتظار می‌رود تحرکی در حوزه شرکت‌های دانش بنیان حوزه صنعت آب اتفاق بیفتد که تعداد این شرکت‌ها در صنعت آب محدود است و امید است این رویداد در سال جاری به ما کمک کند تا حمایت شرکت‌های دانش بنیان در این حوزه را داشته باشیم. 

وی در پایان پاسخگوی سوالات حضار بود.

 

کد خبر: 73911
  تاریخ خبر : 1403/02/30
  آخرین به‌روزرسانی : 1403/02/30
 زهرا بقولی‌زاده
 180