پنجشنبه, 3 خرداد 1403
مشروح خبر :: مشکلات و موانع بهره‌برداری از شبکه آبیاری جامیشان بررسی شد

در جلسه‌ای با حضور مدیرعامل شرکت آب منطقه‌ای کرمانشاه؛

مشکلات و موانع بهره‌برداری از شبکه آبیاری جامیشان بررسی شد

در جلسه‌ای با حضور مدیرعامل شرکت آب منطقه‌ای کرمانشاه، مشکلات و موانع بهره‌برداری از شبکه آبیاری جامیشان بررسی ومقرر شد شرکت آب منطقه‌ای استان نسبت به پر کردن چاه‌های غیرمجاز و نصب کنتور هوشمند بر روی چاه‌های مجاز اقدام کند.

به گزارش شبکه خبری آب ایران به نقل از روابط عمومی شرکت آب منطقه‌ای کرمانشاه، مشکلات و موانع بهره‌برداری از شبکه آبیاری جامیشان با حضور فرماندار و بخشدار شهرستان صحنه، مدیرکل اوقاف و امور خیریه کرمانشاه، نمایندگان جهاد کشاورزی و تعاون روستایی، معاون بهره‌برداری شرکت و مدیران و کارشناسان این حوزه و مجری طرح به ریاست مدیرعامل شرکت آب منطقه‌ای کرمانشاه، روز شنبه یک اردیبهشت برگزار  شد.

در این نشست رسول فرهادی مدیرعامل شرکت آب منطقه‌ای کرمانشاه در خصوص مشکلات مربوط به تملک اراضی و بررسی مشکلات و موانع آن مطالبی را عنوان کرد و در ادامه هر یک از حاضران، پیشنهادات و راهکارهای خود را  مطرح کردند.

در این جلسه مقرر شد، شرکت آب منطقه‌ای استان نسبت به پر کردن چاه‌های غیرمجاز و نصب کنتور هوشمند بر روی چاه‌های مجاز اقدام کند.

همچنین مقرر شد جهاد کشاورزی نیز نسبت به تعمیر و آماده‌سازی ایستگاه‌های پمپاژ اقدام و در جلسه‌ای مشترک با حضور مدیران سازمان جهاد کشاورزی و تعاون روستایی نسبت به ساماندهی تعاونی‌های تولید و تعیین تکلیف نگهبانان ایستگاه‌های پمپاژ اقدام شود.

کد خبر: 73209
  تاریخ خبر : 1403/02/01
  آخرین به‌روزرسانی : 1403/02/01
 مدیر سایت
 115