جمعه, 29 تیر 1403
مشروح خبر :: مدیر منابع آب مغان منصوب شد

مدیر منابع آب مغان منصوب شد

طی حکمی از سوی مدیرعامل شرکت آب منطقه‌ای اردبیل و با قدردانی از زحمات مهندس اصغر احمدنژاد، دکتر عباس مینایی به به سمت مدیر امور منابع آب مغان منصوب شد.

به گزارش شبکه خبری آب ایران به نقل از روابط عمومی شرکت آب منطقه‌ای اردبیل، علی حیدری رئیس هیئت مدیره و مدیرعامل شرکت آب منطقه‌ای اردبیل در مراسم تودیع معارفه مدیر امور منابع آب مغان با اشاره به تغییرات مدیریتی ایجاد شده در بدنه این شرکت اظهار داشت: تغییر و تحول به این معنا نیست که مسئول قبلی الزاماً ناکارآمد بوده بلکه به این معناست که با هم‌افزایی بیشتر، سازمان در مسیر پویایی و شکوفایی و تحقق اهداف و وظایف حرکت کند.

وی با تشکر از زحمات و خدمات مهندش اصغر احمدنژاد در طول دوران مدیریت امور منابع آب مغان گفت: مدیران و نیرو انسانی رکن رکین و سرمایه اصلی هر سازمان بوده و ایجاد هرگونه تغییرات نباید در فرایند خدمت رسانی به مردم خللی ایجاد کند.

حیدری، راهبرد اول این شرکت را تأمین آب مطمئن و پایدار عنوان کرد و بیان داشت: تأمین آب شرب شهرستان‌های شمال استان در حال حاضر از رود ارس انجام می‌شود که برای افزایش ضریب پایداری آب شرب این شهرستان ها دستور تخصیص آب شرب از سد عمارت به این شهرستان ها اخذ و عملیات اجرایی آن شروع خواهد شد.

مدیرعامل شرکت آب منطقه‌ای اردبیل به اشاره به وجود شایعاتی مبنی بر آلودگی رود ارس از طریق پس آب نیروگاه هسته‌ای متسامور ارمنستان تصریح کرد: طبق تحقیقات و آزمایشات انجام شده توسط سازمان انرژی اتمی و نهادهای بهداشتی وجود رادیواکتیو در رود ارس تایید نشده است. البته فاصله زیاد و قدرت خودپالایی رودخانه در طول مسیر نیز بر افزایش ضریب سلامت آب رود ارس تاثیرگذار است.

وی بهبود بهره‌برداری را راهبرد دوم این شرکت عنوان کرد و گفت: مبلغ ۳ هزار ۳۰۰ میلیارد تومان اعتبار و سهم استان اردبیل جهت اجرای طرح‌های مربوط به بخش آب است، که در مقایسه با سال گذشته نزدیک به ۳ برابر افزایش یافته است.

دکتر علی حیدری با تاکید بر لزوم نگهداری و بهره‌برداری درست از سرمایه‌گذاری دولت و اموال بیت المال افزود: اصول بهره‌برداری از شبکه با حداقل هزینه، دقت بیشتر با نگاه ارتقا خدمات و فرهنگ اینکه شبکه متعلق به مردم و بهره‌برداران است باید در منطقه نهادینه شود.

مدیرعامل شرکت آب منطقه‌ای اردبیل راهبرد سوم را ارتقا خدمات مشترکین عنوان کرد و افزود: ارایه خدمات به روز و جامع با کمترین مراجعه، دوری از تبعیض و عدم شفافیت، افزایش ارتباطات و همراه با مردم بودن، مد نظر تمامی مدیران و کارکنان شرکت باشد.

وی راهبرد چهارم را واگذاری تصدی گری عنوان کرد و گفت: عدم بنگاه داری و مولد سازی، شناسایی ظرفیت و پتانسیل‌ها جهت واگذاری به بخش خصوصی و افزایش درآمدزایی یکی از مهمترین وظایف ما در این شرکت است.

رئیس هیئت مدیره شرکت آب مطقه‌ای اردبیل راهبرد پنجم را تعالی سازمانی و بنگاه‌داری اعلام کرد و افزود: نظام آراستگی در دنیا مدل و روش مورد قبول و‌ پذیرش بوده و امروز ناچاریم برای افزایش بهره‌وری به سمت چابک سازی حرکت کنیم

در ادامه این مراسم با تشکر از زحمات «اصغر احمدنژاد»، «عباس مینایی» به عنوان مدیر امور منابع آب مغان معرفی شد.

کد خبر: 70311
  تاریخ خبر : 1402/09/08
 علی پورخیری
 137