جمعه, 11 اسفند 1402
مشروح خبر :: برپایی میز خدمت شرکت آب منطقه‌ای قزوین در بخش مرکزی شهرستان بوئین زهرا+تصاویر

برپایی میز خدمت شرکت آب منطقه‌ای قزوین در بخش مرکزی شهرستان بوئین زهرا+تصاویر

میز خدمت شرکت آب منطقه‌ای استان قزوین به مناسبت گرامیداشت هفته بسیج با هدف بررسی و ارائه راهکار در خصوص مشکلات و چالش‌های منابع آب در بخش مرکزی شهرستان بوئین زهرا تشکیل شد.

به گزارش شبکه خبری آب ایران به نقل از روابط عمومی شرکت آب منطقه‌ای قزوین میز خدمت این شرکت با حضور مدیرعامل، معاون حفاظت و بهره‌برداری و جمعی از مدیران شرکت آب منطقه‌ای، بخشدار مرکزی و مدیر منابع آب شهرستان بوئین زهرا با هدف بررسی و ارائه راهکار در خصوص مشکلات و چالش‌های منابع آبی منطقه در سالن اجتماعات بخشداری مرکزی برپا شد.

منصور ستوده مدیرعامل شرکت آب منطقه‌ای قزوین در ابتدای این نشست اظهار داشت: در راستای اجرای سیاست های دولت مردمی مبنی بر حضور مدیران در بین مردم و رسیدگی به مشکلات و مسائل آنها و ارائه راهکار مناسب در چارچوب قانون، امروز در جمع مردم بخش مرکزی شهرستان بوئین زهرا حضور پیدا کردیم تا از نزدیک در جریان چالش ها و مسائل حوزه آبی این منطقه قرار بگیریم و در ادامه نیز بتوانیم با ارائه راهکارهای مناسب در چارچوب قوانین و مقررات و در جهت حل مشکلات مردم منطقه گام مثبتی برداریم.

ستوده در ادامه صحبت‌های خود تصریح نمود: به دلیل تغییر اقلیم و کاهش میزان بارش‌ها طی سال‌های اخیر لازم است در مصرف آب به ویژه در بخش کشاورزی که عمده‌ترین میزان مصرف آب در استان قزوین را به خود اختصاص داده تلاش مجدانه داشته باشیم و با مدیریت و مصرف بهینه آب، بحران خشکسالی را پشت سر بگذاریم.

شایان ذکر است مدیرعامل و معاون حفاظت و بهره برداری شرکت آب منطقه ای استان قزوین و مدیر منابع آب شهرستان بوئین زهرا در این ملاقات چهره به چهره به سوالات حدود ۶۵ نفر مراجعه کننده که بیشتر در خصوص چاه های آب کشاورزی فرم یک و پنج، جابجایی چاه بجای قنات، برداشت شن و ماسه از رودخانه، تخصیص آب صنایع کوچک و کنتور های هوشمند بود، پاسخ های لازم را ارائه دادند.

همچنین پیش از شروع میز خدمت مدیرعامل شرکت آب منطقه ای قزوین و بخشدار مرکزی به همراه جمعی از مدیران شرکت آب منطقه ای با حضور در منزل شهید بسیجی فرزندعلی مسکین ضمن دیدار و گفتگو با خانواده این شهید ارزنده و معزز هشت سال دفاع مقدس یاد و خاطره او را گرامی داشتند.

کد خبر: 70289
  تاریخ خبر : 1402/09/07
  آخرین به‌روزرسانی : 1402/09/07
 خواجوی
 79