جمعه, 11 اسفند 1402
مشروح خبر :: مدیرعامل شرکت آب منطقه‌ای کرمانشاه منصوب شد

با حکم معاون وزیر نیرو؛

مدیرعامل شرکت آب منطقه‌ای کرمانشاه منصوب شد

معاون وزیر نیرو طی حکمی، «رسول فرهادی» را به عنوان رئیس هیئت مدیره و مدیرعامل شرکت آب منطقه‌ای استان کرمانشاه منصوب کرد.

به گزارش شبکه خبری آب ایران، با حکم محمد جوان‌بخت معاون وزیر نیرو و مدیرعامل شرکت مدیریت منابع آب ایران «رسول فرهادی» به مدت دو سال به عنوان رئیس هیئت مدیره و مدیرعامل شرکت آب منطقه‌ای استان کرمانشاه منصوب شد.

وی پیش از این مدتی سرپرستی شرکت آب منطقه‌ای استان کرمانشاه را برعهده داشت و پیش از حضور در کرمانشاه، مدیرعامل شرکت آب منطقه‌ای کهگیلویه و بویراحمد بود. 

در بخشی از حکم انتصاب فرهادی آمده است: انتظار می‌رود با رعایت اصول عدالت محوری، روحیه انقلابی و جهادی، مردم‌داری و فسادستیزی و با هماهنگی، همکاری و جلب مشارکت کلیه عوامل ذی‌مدخل در مدیریت منابع آب نسبت به پیگیری و اجرای وظایف محوله اهتمام ویژه به عمل آورید.

همچنین در این حکم بر برنامه‌ریزی و اجرای برنامه‌های مرتبط با اولویت‌های عمومی و تخصصی ابلاغی وزیر محترم نیرو، بهره‌برداری بهینه از منابع آب موجود، تسریع در تکمیل طرح‌های توسعه منابع آب، اجرای کلیه وظایف مندرج در اساسنامه شرکت و برنامه ابلاغی مجمع عمومی، هئیت مدیره و تکالیف قانونی مرتبط با بخش آب به منظور حفظ پایداری و امنیت منابع آبی، مأموریت‌های ویژه بخش آب با تأکید بر برنامه‌های سازگاری با کم آبی، طرح‌های حفاظت و بهره‌برداری، مدیریت حوضه‌های آبریز، کیفیت و محیط زیست، استقرار سامانه‌ها و تشکل‌های بهره‌برداری و تقویت مشارکت‌های مردمی تاکید شده است.

کد خبر: 70131
  تاریخ خبر : 1402/09/01
 علی پورخیری
 220