پنجشنبه, 18 خرداد 1402
مشروح خبر :: کارگروه « مسئولیت اجتماعی» در شرکت مدیریت منابع آب ایران تشکیل شد

کارگروه « مسئولیت اجتماعی» در شرکت مدیریت منابع آب ایران تشکیل شد

در پی دستور رئیس جمهور مبنی بر انتظام بخشی به موضوع مسئولیت اجتماعی شرکتی در کشور و ابلاغ «محمد جوانبخت» معاون وزیر نیرو در امور آب و آبفا، کارگروه "مسئولیت اجتماعی شرکتی" در شرکت مدیریت منابع آب ایران آغاز به کار کرد.

به گزارش شبکه خبری ایران، مفهوم سازی عملیاتی و احصاء مصادیق و فعالیت‌های ذیل مسئولیت اجتماعی شرکت مدیریت منابع آب ایران، تدوین نظام‌نامه مسئولیت اجتماعی شرکت مدیریت منابع آب ایران و تهیه فرمت گزارش مسئولیت اجتماعی سالانه بخش آب ایران از جمله وظایفی است که توسط معاون وزیر نیرو برای این کارگروه تعیین شده است.

 این گزارش می‌افزاید، این کارگروه از تاریخ ۳۰ آبان کار خود را آغاز و تا کنون چهار جلسه برگزار کرده که مبانی مفهوم‌سازی عملیاتی وبرخی مصادیق مسئولیت اجتماعی در بخش آب احصاء شده است.
این کارگروه با عضویت نمایندگان دفتر امور اجتماعی و روابط عمومی، دفتر برنامه‌ریزی کلان منابع آب، دفتر توسعه نظام‌های فنی حوضه‌های آبریز و شرکت توسعه منابع آب و نیروی ایران تشکیل شده است.
 گفتنی است، تشکیل نشست‌های هم‌اندیشی و دوره¬های آموزشی از برنامه‌های آتی این کارگروه برای نهادینه سازی مفهوم «مسئولیت اجتماعی شرکتی» است. 

کد خبر: 65354
  تاریخ خبر : 1401/12/24
  آخرین به‌روزرسانی : 1401/12/24
 علی پورخیری
 253