چهارشنبه, 2 اسفند 1402
مشروح خبر :: انتصاب مدیرعامل شرکت آب منطقه‌ای کردستان به عنوان رئیس شورای هماهنگی مدیران وزارت نیرو در استان

انتصاب مدیرعامل شرکت آب منطقه‌ای کردستان به عنوان رئیس شورای هماهنگی مدیران وزارت نیرو در استان

طی حکمی از سوی وزیر نیرو مدیرعامل شرکت آب منطقه‌ای استان به مدت دو سال به عنوان "رئیس شورای هماهنگی مدیران صنعت آب و برق استان کردستان" منصوب شد.

به گزارش روابط عمومی شرکت آب منطقه‌ای کردستان، طی حکمی از سوی علی اکبر محرابیان "وزیر نیرو" آرش آریانژاد، رئیس هیئت مدیره و مدیرعامل شرکت آب منطقه‌ای کردستان به سمت رئیس شورای هماهنگی مدیران وزارت نیرو در این استان منصوب شد.

در بخشی از این حکم آمده است: نظر به ضرورت هماهنگی شرکت‌ها و مدیران استانی صنعت آب و برق و بنا به پیشنهاد معاون حقوقی، پشتیبانی و مجلس و رئیس شورای هماهنگی مدیران استانی در اجرای نظام نامه هماهنگی مدیران استانی وزارت نیرو، به موجب این حکم به مدت دو سال به عنوان "رئیس شورای هماهنگی مدیران وزارت نیرو در استان کردستان" منصوب می‌گردید.

انتظار می‌رود در راستای هم‌افزایی، تشریک مساعی، تحقق کامل اهداف و وظایف مندرج در نظام نامه مذکور در پیشبرد برنامه‌های ابلاغی با همکاری سایر اعضای شورا و دبیرخانه مرکزی شورای هماهنگی مدیران استانی با رعایت اصول «عدالت محوری»، «روحیه انقلابی و جهادی»، «مردم داری» و «فسادستیزی»، در انجام وظایف محوله در راستای تحقق شعار «دولت مردمی و ایران قوی» اهتمام ویژه به عمل آورید.

کد خبر: 64516
  تاریخ خبر : 1401/11/12
  آخرین به‌روزرسانی : 1401/11/12
 مدیر روابط عمومی
 194