سه‌شنبه, 1 فروردین 1402
مشروح خبر :: الویت آب منطقه ای اصفهان جلوگیری از حادثه است

مدیرعامل شرکت آب منطقه ای اصفهان:

الویت آب منطقه ای اصفهان جلوگیری از حادثه است

مدیرعامل شرکت آب منطقه ای اصفهان گفت: الویت آب منطقه ای اصفهان جلوگیری از حادثه است.

به گزارش روابط عمومی شرکت آب منطقه‌ای اصفهان، حسن ساسانی،مدیرعامل شرکت با تأکید بر پیگیری موارد ایمنی و بهبود شرایط کاری برای کلیه پرسنل، افزود: ایجاد شرایط کاری ایمن و صیانت از سرمایه انسانی همواره در دستور کار شرکت قرار دارد.

ساسانی به کنترل شرایط محیط کار، اصلاح موارد غیر ایمن، بازدید‌های ادواری و بهداشت کارکنان اشاره کرد و ادامه داد: معاینات ادواری پزشکی برای تمامی همکاران به طور مرتب پیگیری می شود.

وی با بیان این که بحث ایمن سازی تمامی پروژه‌ها و تجهیزات شرکت آب منطقه‌ای اصفهان پیگیری می‌شود، خاطر نشان کرد: هیچ محدودیتی برای مباحث بیمه پروژه‌ها و تجهیزات شرکت وجود ندارد و حتی بیمه مسئولیت برای آنها لحاظ شده است. 

مدیرعامل شرکت آب منطقه‌ای اصفهان بر اهمیت ایمنی در تأسیسات شرکت آب منطقه‌ای اصفهان تأکید کرد و افزود: حفاظت از این سازه‌ها با رعایت اصول استاندارد همواره انجام می پذیرد.

وی با تأکید براین که یک هزار و 260 کیلومتر شبکه آبیاری در استان اصفهان وجود دارد، تصریح کرد: نصب حفاظ، نیوجرسی بتنی و گاردریل برای نقاط حادثه خیز و ایمن سازی آنها در دستور کار همیشگی شرکت وجود داشته است و این محدوه ها به طور مرتب بازدید می شوند.

ساسانی در ادامه به تهیه و نصب تابلوهای هشدار دهنده اشاره کرد و گفت: برای آگاهی عموم مردم در اطراف شبکه‌های آبیاری، رودخانه‌ها و سدها، تابلوهای اطلاع رسانی لازم نصب شده و به روز رسانی آنها در دستور کار قرار دارد.

مدیرعامل شرکت آب منطقه‌ای اصفهان با بیان این که محل‌های خطرناک اغلب حفاظ‌بندی و ممنوعه اعلام شده‌اند، تصریح کرد: ورود و تردد در این نقاط، غیرمجاز است.

در حاشیه سفر سیف اله آقابیگی، مدیرکل دفتر مدیریت بحران و پدافند غیرعامل شرکت مدیریت منابع آب ایران به اصفهان، نهم بهمن ماه، جلسه‌ای با حضور وی و مدیران ارشد شرکت آب منطقه‌ای اصفهان، در محل سالن اجتماعات این شرکت برگزار شد.

کد خبر: 64470
  تاریخ خبر : 1401/11/10
  آخرین به‌روزرسانی : 1401/11/10
 پرستو ایران پور
 83