سه‌شنبه, 1 فروردین 1402
مشروح خبر :: اجرای طرح آبرسانی به همدان محصول یک کار تیمی و جهادی است

معاون اجرایی رئیس جمهور :

اجرای طرح آبرسانی به همدان محصول یک کار تیمی و جهادی است

معاون اجرایی رئیس جمهور گفت: اجرای طرح آبرسانی به همدان محصول یک کار تیمی، جهادی و شبانه‌روزی در استان همدان بوده بطوریکه کار چندین ساله در چند ماه و کار چندین ماهه در 40 روز اجرایی شد.

به گزارش روابط عمومی شرکت آب منطقه ای همدان، معاون اجرایی رئیس جمهور "محسن منصوری" در بازدید از تصفیه خانه طرح آبرسانی به همدان اظهار داشت: در مسیر اجرای این طرح و بحران آبی در همدان، کار چندین سال و مشکلات انباشته شده از حدود ۱۷ سال گذشته در کمتر از چند ماه به سرانجام رسید.

وی بیان کرد: اجرای طرح آبرسانی به همدان و رفع بحران بی آبی در این شهر که تا حدودی جنبه ملی نیز پیدا کرده بود در کنار بسیاری از چالش ها و بحران های ناخواسته در مسیر دولت سیزدهم قرار گرفت که با همت و تلاش شخص رئیس جمهور و وزارت نیرو، سازمان برنامه و بودجه، قرارگاه خاتم الانبیا(ص) و استاندار و پیگیری ویژه استاندار و مسئولان استانی این بحران رفع شد.

معاون اجرایی رئیس جمهور میزان اعتبار مورد نیاز برای اتمام و تکمیل در نقطه مطلوب این پروژه را 2 هزار میلیارد تومان عنوان کرد و افزود: در حال حاضر اعتبار ضروری و مورد نیاز این پروژه 300 تا 400 میلیارد تومان می باشد تا فاز بعدی آن اجرا و وعده ای که به مردم داده شده است، عملیاتی شود.

وی افزود: این رقم بدون شک با نگاه و توجه ویژه دولت برای اتمام این طرح مهم و ملی به زودی و در اسرع وقت قابل تامین است و در جلسه هیات دولت نیز با وزیر نیرو و همچنین رئیس سازمان برنامه و بودجه برای تخصیص آن رایزنی خواهم کرد.

 

کد خبر: 64294
  تاریخ خبر : 1401/11/02
  آخرین به‌روزرسانی : 1401/11/02
 سروش
 54