سه‌شنبه, 1 فروردین 1402
مشروح خبر :: تبدیل وضعیت 20 هزار ایثارگر در وزارت نیرو

در نشست شورای مشاوران ایثارگران وزارت نیرو عنوان شد:

تبدیل وضعیت 20 هزار ایثارگر در وزارت نیرو

سید یعقوب ‌محمد ‌مرادی، مشاور وزیر نیرو در امور ایثارگران در نشست شورای مشاوران وزارت نیرو از تبدیل وضعیت 20 هزار ایثارگر در این وزارتخانه خبر داد.

به گزارش شبکه خبری آب ایران، مردای با بیان این مطلب در جمع مشاوران ایثارگران وزرات نیرو که در سالن جلسات شرکت منابع آب ایران برگزار شد اظهار داشت: موضوع این جلسه بررسی و تعیین شاخص‌های نخبه‌های ایثارگر و تبدیل وضعیت و توانمند‌سازی این عزیزان درعرصه‌های مختلف است و خدا را شاکریم تاکنون 20 هزار نفر از ایثاگران وزارت نیرو تبدیل وضعیت شده‌اند.

وی شرکت مدیریت منابع آب ایران را یک نهاد پیشرو در امر ترویج فرهنگ ایثارگری و شهادت طلبی دانست و افزود: مدیریت منابع آب ایران جزو اولین شرکتهای مادرتخصصی بود که برای تبدیل وضعیت ایثارگران دستور العمل منسجم و کاملی تهیه و ارائه کرد.

وی افزود: خدمات تمام ارکان این شرکت در برگزاری باشکوه روز اربعین گواه این ادعاست که قابل تحسین و ستایش است.

مشاور وزیر نیرو در امور ایثارگران به طرح سپاس از ایثارگران نیز اشاره کرد و گفت: این طرح شامل بازدید از خانواده ایثارگران و شهدا و جانبازان و سر زدن به آنها  است که  مقام معظم رهبری همواره به این موضوع تاکید دارند. همچنین زنده نگاه داشتن یاد و خاطره این عزیزان با ثبت و نشر خاطرات آنان در قابل کتاب و... مورد تاکید است.

شایان ذکر است در ابتدای این نشست ایرج رضایی، مشاور امور ایثارگران شرکت مدیریت منابع آب ایران گزارشی از وضعیت و عملکرد این شرکت در خصوص مسائل ایثارگران ارائه داد.

کد خبر: 63622
  تاریخ خبر : 1401/09/22
  آخرین به‌روزرسانی : 1401/09/22
 علی پورخیری
 541