سه‌شنبه, 1 فروردین 1402
مشروح خبر :: ارائه دستاوردهای تحقیقاتی شرکت مدیریت منابع آب ایران در نمایشگاه بین المللی تقاضای ساخت و تولید ایرانی

ارائه دستاوردهای تحقیقاتی شرکت مدیریت منابع آب ایران در نمایشگاه بین المللی تقاضای ساخت و تولید ایرانی

به منظور ایجاد تعامل سازنده با خریداران دستاورهای فناوری، بخش آب کشور با ارائه 41 عنوان از دستاوردهای تحقیقاتی خود در صنعت آب، در چهارمین نمایشگاه ملی و نخستین نمایشگاه بین المللی تقاضای ساخت و تولید ایرانی(تستا)حضور پیدا کرد.

به گزارش خبرگزاری آب ایران، این نمایشگاه به همت شورای عالی علوم، تحقیقات و فناوری (عتف) و با حمایت دستگاه‌های مختلف از جمله مرکز همکاری‌های تحول و پیشرفت ریاست جمهوری از 19 تا 22 آذرماه در محل دائمی نمایشگاه های بین الملل در حال برگزاری است که برخلاف نمایشگاه‌های مرسوم که به عرضه محصولات اختصاص دارند، بر تقاضا و نیاز متمرکز است.

بنابراین گزارش، این نمایشگاه فرصت مناسبی جهت تمرکز بر نیازهای فناوری صنعت آب کشور از طریق ارائه نیازها و تقاضاهای دفاتر تخصصی شرکت مدیریت منابع آب است و کوشش می‌شود با ایجاد فضای تعامل بیشتر بین فعالان عرصه علم و فناوری و صاحبان تکنولوژی، فرصت‌های سرمایه گذاری در صنعت آب کشور در حیطه‌های دانش بنیان فراهم گردد. 

شایان ذکر است، در این نمایشگاه، علاوه بر شرکت مدیریت منابع آب ایران، شرکت های آب منطقه ای البرز و یزد به نمایندگی از بخش آب کشور حضور دارند.

همچنین بازدیدکنندگان دارای توانمندی فناورانه می‌توانند به نیاز متقاضیان پاسخ گو و با آنها وارد مذاکره شوند.

کد خبر: 63572
  تاریخ خبر : 1401/09/20
  آخرین به‌روزرسانی : 1401/09/20
 علی پورخیری
 293