جمعه, 29 تیر 1403
مشروح خبر :: دیدار مدیر عامل شرکت آب منطقه ای استان گلستان با مدیریت بیمه رازی استان

دیدار مدیر عامل شرکت آب منطقه ای استان گلستان با مدیریت بیمه رازی استان

به مناسبت روز بیمه، مدیر عامل شرکت آب منطقه ای استان به همراه ذیحساب و مدیران بخش مالی و پشتیبانی و روابط عمومی شرکت با مدیریت بیمه رازی در استان دیدار کردند.

به گزارش روابط عمومی شرکت آب منطقه‌ا‌ی گلستان، مدیر عامل  این شرکت در این جلسه، با تبریک هفته بیمه به مدیر و همکاران بیمه رازی در استان، به نقش مهم بیمه در ایجاد آرامش خاطر برای همکاران اشاره کرد و گفت: بیمه رازی، بیش از یک سال است همکاری خود را با صنعت آب و برق آغاز کرده است و تاکنون همکاری نسبتا مناسبی با شرکت آب منطقه ای گلستان داشته است و درخواست همکاران، قرارداد با مراکز درمانی بیشتر است.

مهندس سید محسن حسینی افزود: همکاران ما باید از بابت بیمه آسودگی خاطر داشته باشند تا هم بتوانند اقدامات خود را بهتر انجام دهند و هم در مواقع بیماری تنها رنج بیماری را متحمل شوند و دغدغه مشکلات بیمه را نداشته باشند.

فاطمه پورهادی مدیر بیمه رازی در استان نیز در این جلسه ضمن تشکر از مدیر عامل و مدیران شرکت آب منطقه‌ای استان برای حضور در بیمه رازی به مناسبت روز بیمه، اظهار کرد: ما خود را مکلف می دانیم با قرارداد با مراکز مختلف ، پوشش دهی بیشتری برای بیمه درمانی همکاران داشته باشیم و همکاران جز رنج بیماری رنج بیشتری را متحمل نشوند.

وی افزود: ما تلاش داریم برای خدمات بهتر و رضایت همکاران آب منطقه ای همه توان لازم را بگذاریم و انتظار داریم که تعامل شرکت آب منطقه ای با این بیمه بیشتر باشد.

کد خبر: 63468
  تاریخ خبر : 1401/09/15
  آخرین به‌روزرسانی : 1401/09/15
 روابط عمومی
 254