جمعه, 11 اسفند 1402
مشروح خبر :: اولین کارگروه تخصصی اجرایی باشگاه بهینه کاوی بهره‌وری

به میزبانی شرکت آب منطقه‌ای استان فارس برگزار شد

اولین کارگروه تخصصی اجرایی باشگاه بهینه کاوی بهره‌وری

کارگروه تخصصی اجرایی باشگاه بهینه کاوی بهر‌ه وری با حضور مدیر کل دفتر توسعه و فناوری اطلاعات و امنیت فضای مجازی درشرکت آب منطقه ای فارس برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی شرکت آب منطقه‌ای فارس، با توجه به گروه بندی شرکت‌های آب منطقه‌ای جهت راهبری استقرار باشگاه بهینه کاوی بهره‌وری در صنعت آب، اولین کارگروه تخصصی اجرایی باشگاه بهینه کاوی بهره‌وری به میزبانی شرکت آب منطقه‌ای فارس و با حضور مجتبی نوری مدیر کل دفتر توسعه و فناوری اطلاعات و امنیت فضای مجازی شرکت مدیریت منابع آب ایران و تیم همراه،  همچنین شرکت‌های آب منطقه ای استان‌های، کهکیلویه و بویراحمد، لرستان، بوشهر، ایلام، هرمزگان، چهارمحال و بختیاری و سازمان آب و برق خوزستان برگزار گردید.
بر اساس این گزارش، مجتبی نوری مدیر کل دفتر توسعه، فناوری اطلاعات و امنیت فضای مجازی شرکت مدیریت منابع آب ایران طی سخنانی گفت: تفکر استراتژیک باید به عنوان مبنای عملکرد در کلیه ی شرکت های تابعه در راستای رسیدن به نقاط قوت و ضعف در فرایند‌ها و عملکرد‌ها قرار گیرد.
وی ادامه داد: می‌توان با الگو برداری از سایر شرکت‌ها، سرعت اجرای تصمیمات را بالا برد و این مهم می‌تواند فرصتی را فراهم کند تا یک خود ارزیابی داشته باشیم.
در پایان سید حبیب پاشا جبلی، مشاور شرکت مدیریت منابع آب و مدیر عامل شرکت گروه مشاوران سرآمد کسب و کار توضیحات لازم در خصوص روند اجرای پروژه را برای حضار ارائه و به سوالات پاسخ داد.

 

 

 

 

کد خبر: 63466
  تاریخ خبر : 1401/09/14
 علی پورخیری
 249